Коростишівські каньйони та фестиваль петуній в "Добропарку"

 ›   ›   ›  Коростишівські каньйони та фестиваль петуній в "Добропарку"

Фестиваль петуній і бегоній в ДобропаркеНовітній дендропарк під Києвом, де незабаром розквітнуть тисячі петуній та бегоній, стане головною метою літньої подорожі Клубу мандрівників "НавколоUA". Ця поїздка на захід від Києва майже цілком буде присвячена популярним та маловідомим дивам природи Києво-Житомирщини.

Ексклюзивна екскурсія квітковими плантаціями від засновника "Добропарку" Ігоря Добруцького!
Увага! У зв'язку з карантинними обмеженнями в Україні ця подорож орієнтована насамперед на учасників із власним автотранспортом. Тим, хто не має власного транспорту, рекомендуємо домовлятися з автомобілізованими одноклубниками самостійно або сповістити організаторів про своє бажання приєднатися до екскурсії у якості пасажира. Автобус на цьому маршруті буде лише за умови відкриття міжобласних пасажирських перевезень між Київською та Житомирською областями. Подорож відбудеться з суворим дотриманням усіх карантинних заходів. На екскурсійній частині маршруту автівки рухатимуться колоною. Для прослуховування екскурсій та оперативного зв'язку "на марші" кожен екіпаж отримає рацію. За потреби організатори забезпечать усіх учасників індивідуальними засобами захисту та дезінфекції.

Коростишівські каньйони. Фото с сайта zeft.in.uaЗбір учасників почнеться о 08:30 на АЗС Shell на трасі М-06 на в'їзді до села Небелиця (орієнтовно 1 год. їзди від центру Києва). За потреби тут можна буде дозаправитися, скористатися туалетом і замовити каву на винос.

Старт колони заплановано на 9:00.

Маршрут: Київ – Небелиця – Коростишів – Городське – Мотижин – Київ (приблизно 250 км)

Подорож почнеться поблизу містечка Коростишів, яке славиться красою місцевої поліської природи та виробами з граніту. Знамениті Коростишівські кар'єри з блакитною водою та соснами над стрімкими берегами, що нагадують карельські пейзажі, зараз є популярними туристичними об'єктами та часто слугують натурою для кінозйомок ("Сторожова застава", "Нюхач"), хоча свого часу слугували для промислового видобутку граніту. Ми пройдемося екостежкою навколо найвідомішого з кар'єрів та побачимо кілька менш відомих.

Коростишівські каньйони. Фото с сайта zeft.in.uaБільша частина екскурсійного маршруту пролягатиме вздовж річки Тетерів, яка також має красивий каньйон з гранітими скелями. Одна з цих мальовничих скель в Коростишеві носить ім'я польського поета Алоїза Фелінського, який шукав тут натхнення у XVIII-XIX століттях. Інша геологічна пам'ятка природи поблизу села Високий Камінь є виходами на поверхню червоного і рожевого пегматиту. Неподалік звідси можна буде побачити незвичайний Свято-Духівський чоловічий монастир ПЦУ на березі лісового озера та екопростір "Тетерівський кіш" в козацькому стилі. Тут планується обід-пікнік - буде можливість перекусити бутербродами, які рекомендуємо брати з собою (відвідування закладів громадського харчування не планується). Усім бажаючим організатори запропонують гарячий трав'яний чай в індивідуальний або одноразовий посуд.

Нарешті прибудемо до села Мотижин Макарівського району, де напередодні відкрився найсучасніший в Україні ботанічний сад "Добропарк". Саме у ці дні тут проходитиме фестиваль арт-об’єктів "Доброфест". Будуть представлені масштабні 3D-об’єкти з рекордної кількості петуній різноманітних кольорів, над створенням якого працюють флористи з усієї України. На учасників подорожі чекає зустріч особисто із засновником "Добропарку" Ігорем Добруцьким. Коростишівські каньйониА після ексурсії в усіх буде час на фотосесію на квіткових плантаціях, відвідування ярмарку (посадковий матеріал, озеленення, насіння, добрива, садова техніка, ландшафний дизайн) та фудкорту.

УЧАСТЬ В ЕКСКУРСІЇ МОЖЛИВА ЗА УМОВИ ОБОВ'ЯЗКОВОГО ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ, А САМЕ:
- відсутність будь-яких ознак ГРЗ;
- температура в межах 36,6-37,2°C;
- обов'язкова наявність і використання засобів індивідуального захисту: маски, рукавички, дезінфектори для рук;
- регулярна дезинфекція рук;
- дотримання соціальної дистанції на пішохідних маршрутах не менше 1,5-2 м.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- організація та супровід колони автівок учасників на екскурсійній частині маршруту
Автомандри- персональна радіостанція (вокі-токі) для кожного екіпажу
- засоби індивідуального захисту та дезінфекції (за додаткової потреби)
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка (друковані та/або відеоматеріали)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі власним автомобілем:
для дорослих - 550 грн;
для дітей від 6 до 15 років - 95 грн;
для дітей до 6 років - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).

Заявки на участь в екскурсії "Коростишівські каньйони та фестиваль петуній в "Добропарку" та стартові внески приймаємо до __.__.2020 р.

Взяти участь у подорожі можна лише на власному авто або у складі інших екіпажів. Екіпажі авто формуються самими учасниками. За бажання екіпажу, організатори допоможуть йому підшукати супутників з числа одноклубників, що не мають власного транспорту. Транспотрні витрати не входять у вартість і визначаються учасниками самостійно виходячі з розрахункового пробігу, вартості пального і типу їхнього авто. Про форму фінансової участі у витратах на пальне учасники домовляються між собою індивідуально.Фестиваль петуній і бегоній в Добропарку
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ МОЖНА:
- надіславши Ваші дані на електронну пошту Клубу: navkoloua@ukr.net
- на Viber: (067) 465-92-63  
- або просто зателефонувавши за контактними номерами: (067) 465-92-63 (Київстар), (066) 779-57-13 (Водафон)
*Увага! Форма "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" в кінці сторінки сайту тимчасово не працює!

Під час реєстрації необхідно вказати Ваше ім'я та прізвище, контактні номер телефону та адресу електронної пошти, кількість учасників, наявність/відсутність власного транспорту та кількість вільних місць, на які автовласник та його екіпаж готові запросити інших учасників.

ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "КОРОСТИШІВСЬКІ КАНЬЙОНИ ТА ФЕСТИВАЛЬ ПЕТУНІЙ В "ДОБРОПАРКУ", "__" ________ (СУБОТА):

07:30 – Виїзд з Києва в індивідуальному порядку (Житомирська траса М-06)
08:30 – Зустріч учасників на АЗС Shell у Небелиці
09:00 – Старт колони
Фестиваль петуній і бегоній в Добропарку09:30 – Коростишівський каньйон
10:30 – Коростишів: каньйон Тетерева, скеля Фелінського, Коростишівський кар'єр
12:00 – Урочище "Високий камінь"
13:00 – Тетерівський кіш: обід-пікнік
15:00 – Городське: Свято-Духівський чоловічий монастир
16:00 – Виїзд з Городського
17:00 – Прибуття у "Добропарк", екскурсія, фотосесія в квітковому полі
19:00 – Виїзд, повернення до Києва в індивідуальному порядку

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "КОРОСТИШІВСЬКІ КАНЬЙОНИ ТА ФЕСТИВАЛЬ ПЕТУНІЙ В "ДОБРОПАРКУ" 27 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13