Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських

 ›   ›   ›  Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських

Картини Катерини БілокурЦі місця надихали на творчість двох видатних українських художників, які жили в різні епохи, творили абсолютно по-різному, мали зовсім різну долю, але об’єднані глибоким народним корінням – Тараса Шевченка і Катерину Білокур. Клуб мандрівників НавколоUA запрошує доторкнутися до життя української провінції XIX століття – від інтригуючих таємниць дворянських садиб до простого сільського побуту мазаних хаток.

Першою нас прийматиме садиба Волконських-Рєпніних в Яготині. Правда, від палацово-паркового ансамблю, закладеного тут в кінці XVIII століття останнім українським гетьманом Кирилом Розумовським, залишилося тільки два флігелі, але вони непрості. В одному з них в 1843-1844 роках у Миколи Волконського-Рєпніна гостював Тарас Шевченко, в якого, кажуть, була таємно закохана дружина господаря Варвара. А в іншому розміщується одна з кращих провінційних картинних галерей України, де представлено велику збірку робіт всесвітньо відомої художниці-примітивістки Катерини Білокур. В її скромний сільський будиночок в Богданівці неподалік Яготина, де вона прожила більшу частину життя, ми також обов'язково завітаємо по дорозі.

Далі ми рушимо до Березової Рудки, де в XIX столітті прожило сімейство поміщиків Закревських. Їхній маєток також неодноразово відвідував Тарас Шевченко, що писав портрети господарів. І тут у Тараса Григоровича також не обійшлося без романтичної історії, фігуранткою якої теж стала дружина господаря маєтку – Анна Закревська. Подробиці нам розповість чудовий гід Валентина Василівна Гончар, зусиллями якої при збереженому палаці Закревських був створений музей. А під кінець екскурсії ми побачимо загадкову піраміду-усипальницю Закревських, про походження і призначення якої ходить багато містичних легенд.Музей Катерини Білокур, Богданівка

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
- обід у ресторані "A la minute"
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка (друковані та відеоматеріали, тарифи, контакти)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі:
для дорослих - ___ грн.;
для дітей до 12 років - ___ грн.;
для дітей до 6 років без надання місця в автобусі - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).

Заявки на участь у турі "Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських" та стартові внески приймаємо до 05.09.2018 р.

Для оформлення заявки на тур "Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

 Музей Шевченка, ЯготинПРОГРАМА ТУРУ "КВІТИ БІЛОКУР, МУЗИ ШЕВЧЕНКА ТА ПІРАМІДА ЗАКРЕВСЬКИХ", 8 ВЕРЕСНЯ (СУБОТА):

08:15 - подача автобуса (станція метро "Харківська")

08:30 - Виїзд з Києва

10:00 - Прибуття до Яготина

10:00-11:30 - відвідування з екскурсією палацово-паркового комплексу Волконських-Рєпніних, закладеного гетьманом України К. Розумовським у XVIII ст., який зараз входить до складу Яготинського державного історичного музею. У флігелі, де в 1843 р. жив Шевченко, відновлені інтер'єри та створений музей поета, представлені особисті речі Шевченка і Рєпніних. У збереженій частині палацу розміщена картинна галерея, перлиною якої є найповніше зібрання картин народної художниці К.Палац Закревських, Березова Рудка Білокур - понад 70 робіт (живопис, акварель, графіка, ескізи, наброски, етюди, ранні та незакінчені роботи).

11:30-12:00 - переїзд з Яготина до с. Богданівки

12:00-13:00 - екскурсія по музею відомої народної художниці Катерини Білокур в с. Богданівка, який створений в сільській хаті, де вона прожила майже все своє життя - з 1909 р. до 1961 р. Тут вона і почала малювати в своєму неповторному, тільки їй властивому стилі. У будинку-музеї збережені інтер'єри, представлені особисті речі художниці, численні фотоматеріали та документи, а також деякі картини.

13:15-13:45 - Обід в ресторані "A la minute"

14:30 - прибуття до Березової Рудки

Піраміда Закревських, Березова Рудка14:30-16:30 - відвідування з екскурсією палацово-паркового комплексу, спорудженого у 1838 р. поміщиком П. Закревським (істориком і етнографом) за проектом архітектора Е. Червінського на місці згорілого дерев'яного будинку XVIII ст. Садиба складається з елегантного двоповерхового палацу в стилі необароко з видовою терасою і двома еркерами, двох одноповерхових флігелів і великого парку (45 га), що нараховує понад 40 видів дерев і чагарників.

16:30-17:00 - огляд родової усипальниці родини Закревських в незвичних формах єгипетської піраміди, яка збудована в кін. XIX ст. відомим юристом І. Закревських, який перебував на службі у імператора Олександра III, був членом масонської ложі та захоплювався єгипетською культурою.

17:00 - Виїзд до Києва

19:00 - Прибуття до Києва (станція метро "Харківська") 

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "КВІТИ БІЛОКУР, МУЗИ ШЕВЧЕНКА ТА ПІРАМІДА ЗАКРЕВСЬКИХ" 8 КВІТНЯ 2017 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "КВІТИ БІЛОКУР, МУЗИ ШЕВЧЕНКА ТА ПІРАМІДА ЗАКРЕВСЬКИХ" 16 КВІТНЯ 2016 РОКУ


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13