Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських

 ›   ›   ›  Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських

Картини Катерини БілокурЦі місця надихали на творчість двох видатних українських художників, які жили в різні епохи, творили абсолютно по-різному, мали зовсім різну долю, але об’єднані глибоким народним корінням – Тараса Шевченка і Катерину Білокур. Клуб мандрівників НавколоUA запрошує доторкнутися до життя української провінції XIX століття – від інтригуючих таємниць дворянських садиб до простого сільського побуту мазаних хаток.

Нашу екскурсію почнемо в скромному сільському будиночку в Богданівці неподалік Яготина, де прожила більшу частину свого життя всесвітньо відома художниця-примітивістка Катерина Білокур.

Далі нас прийматиме садиба Волконських-Рєпніних в Яготині. Правда, від палацово-паркового ансамблю, закладеного тут в кінці XVIII століття останнім українським гетьманом Кирилом Розумовським, залишилося тільки два флігелі, але вони непрості. В одному з них в 1843-1844 роках у Миколи Волконського-Рєпніна гостював Тарас Шевченко, в якого, кажуть, була таємно закохана донька господаря Варвара. А в іншому розміщується одна з кращих провінційних картинних галерей України, де представлено велику збірку робіт Катерини Білокур.

Далі ми рушимо до Березової Рудки, де в XIX столітті прожило сімейство поміщиків Закревських. Їхній маєток також неодноразово відвідував Тарас Шевченко, що писав портрети господарів. І тут у Тараса Григоровича також не обійшлося без романтичної історії, фігуранткою якої теж стала дружина господаря маєтку – Анна Закревська. Подробиці нам розповість чудовий гід Валентина Василівна Гончар, зусиллями якої при збереженому палаці Закревських був створений музей. А під кінець екскурсії ми побачимо загадкову піраміду-усипальницю Закревських, про походження і призначення якої ходить багато містичних легенд.Музей Катерини Білокур, Богданівка

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
- комплексний обід
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка (друковані та відеоматеріали, тарифи, контакти)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі:
для дорослих - 935 грн;
для дітей до 16 років - 865 грн;
для дітей до 6 років без надання місця в автобусі - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).

Заявки на участь в екскурсії "Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських" та стартові внески приймаємо до __.__.2020 р.

Для оформлення заявки на участь в екскурсії "Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

Музей Шевченка, ЯготинПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "КВІТИ БІЛОКУР, МУЗИ ШЕВЧЕНКА ТА ПІРАМІДА ЗАКРЕВСЬКИХ", (ДАТА УТОЧНЮЄТЬСЯ):

07:45 - подача автобуса (станція метро "Харківська")

08:00 - Виїзд з Києва

09:30 - Прибуття до Богданівки

09:30-11:00 - екскурсія по музею відомої народної художниці Катерини Білокур в с. Богданівка, який створений в сільській хаті, де вона прожила майже все своє життя - з 1909 р. до 1961 р. Тут вона і почала малювати в своєму неповторному, тільки їй властивому стилі. У будинку-музеї збережені інтер'єри, представлені особисті речі художниці, численні фотоматеріали та документи, а також деякі картини.

Палац Закревських, Березова Рудка11:00-11:30 - переїзд з Богданівки до Яготина

11:30-13:00 - відвідування з екскурсією палацово-паркового комплексу Волконських-Рєпніних, закладеного гетьманом України К. Розумовським у XVIII ст., який зараз входить до складу Яготинського державного історичного музею. У флігелі, де в 1843 р. жив Шевченко, відновлені інтер'єри та створений музей поета, представлені особисті речі Шевченка і Рєпніних. У збереженій частині палацу розміщена картинна галерея, перлиною якої є найповніше зібрання картин народної художниці К. Білокур - понад 70 робіт (живопис, акварель, графіка, ескізи, наброски, етюди, ранні та незакінчені роботи).

13:30-14:30 - Обід

15:30 - прибуття до Березової Рудки

15:30-17:30 - відвідування з екскурсією палацово-паркового комплексу, спорудженого у 1838 р. поміщиком П.Піраміда Закревських, Березова Рудка Закревським (істориком і етнографом) за проектом архітектора Е. Червінського на місці згорілого дерев'яного будинку XVIII ст. Садиба складається з елегантного двоповерхового палацу в стилі необароко з видовою терасою і двома еркерами, двох одноповерхових флігелів і великого парку (45 га), що нараховує понад 40 видів дерев і чагарників.

18:30-19:00 - огляд родової усипальниці родини Закревських в незвичних формах єгипетської піраміди, яка збудована в кін. XIX ст. відомим юристом І. Закревських, який перебував на службі у імператора Олександра III, був членом масонської ложі та захоплювався єгипетською культурою.

19:00 - Виїзд до Києва

21:00 - Прибуття до Києва (станція метро "Харківська") 

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "КВІТИ БІЛОКУР, МУЗИ ШЕВЧЕНКА ТА ПІРАМІДА ЗАКРЕВСЬКИХ" 13 КВІТНЯ 2019 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "КВІТИ БІЛОКУР, МУЗИ ШЕВЧЕНКА ТА ПІРАМІДА ЗАКРЕВСЬКИХ" 8 КВІТНЯ 2017 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "КВІТИ БІЛОКУР, МУЗИ ШЕВЧЕНКА ТА ПІРАМІДА ЗАКРЕВСЬКИХ" 16 КВІТНЯ 2016 РОКУ


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13