Київ телевізійний: Хрещатик-26, "Олівець" та FILM.UA

 ›   ›   ›  Київ телевізійний: Хрещатик-26, "Олівець" та FILM.UA

Екскурсія Київ телевізійнийВи уявляєте, де стояла перша київська телевежа? Хочете дізнатися, звідки щоранку на всю країну лунають слова: "Говорить Київ"? Цікаво, якими були перші телекамери та як розвивалися телевізійні технології? Мрієте побачити закадрову телевізійну кухню та посидіти за столом ведучого теленовин? Бажаєте опинитися в декораціях популярних сучасних телесеріалів та найрейтинговіших телешоу?

Тоді повністю присвятіть цілий вихідний день цьому унікальному туру телевізійним Києвом.

Ексклюзивна авторська екскурсійна програма від журналіста і телеведучого Андрія Тичини!

Тільки з Клубом мандрівників "НавколоUA"!

8 годин по той бік екрану!

Екскурсія Київ телевізійнийНаша захоплива подорож у дивовижний світ телебачення почнеться з витоків - столітньої будівлі у самісенькому центрі міста, чия адреса "Хрещатик, 26" свого часу була неформальною власною назвою всього українського ТБ. Зараз у цих лунких коридорах, кабінетах та апаратних працює "UA: Українське радіо" – радіоплатформа Національної суспільної телерадіокомпанії. А колись звідси у прямому ефірі мовили новини УТН та багато інших програм УТ-1 (пізніше - Першого національного). Під час невеличкої екскурсії ми побачимо створюваний нині музей радіомовлення та зазирнемо до святої святих українського радіо - ефірної апаратної.

Далі попрямуємо до нинішнього головного телевізійного центру країни - нового апаратно-студійного комплексу (АСК), чию багатоповерхову будівлю на Сирці за характерну форму телевізійники називають між собою "олівцем". Це штаб-квартира Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ). Саме звідси зараз мовлять телеканали "UA: Перший", "UA: Культура", "UA: Крим" та ін. Тривалий час тут також розташовувалися редакція, апаратні та студії телеканалу "1+1". Зусиллями ветеранів ТБ тут створено Музей телебачення. Окрім раритетної техніки в музейній експозиції, ми побачимо виробничі підрозділи телецентру: монтажні та ефірні апаратні, а також студії з декораціями деяких телепрограм. А бажаючі зможуть піднятися на оглядовий майданчик на останньому поверсі "Олівця".Екскурсія Київ телевізійний

А із надсучасним технологіями масового телевізійного та кіновиробництва ми познайомимось на кіностудії FILM.UA, що на іншому кінці Києва. Тут знімали "Фабрику зірок", "Україна має талант", "Х-фактор", а також багато відомих телесеріалів та кінофільмів. Серед них український пригодницький фільм-фентезі "Сторожова застава", а також копродукційні стрічки "Захар Беркут", "Ціна правди" та ін. Під час екскурсії ми побачимо 7 знімальних павільонів, макет села і дерев'яної фортеці (декорації фентезі "Сторожова застава"), власний кінотеатр, ресторан з манекенами персонажів "Зоряних війн", велетенську костюмерну, монтажні та озвучувальні апаратні, де дублюють українською найсвіжіші голівудські блокбастери, та багато-багато іншого.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
- комплексний обід у кафе "Хлопушка" на кіностудії FILM.UA
- екскурсійне супроводження на всіх об'єктахЕкскурсія Київ телевізійний
- інформаційна підтримка (друковані та відеоматеріали, тарифи, контакти)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі:
для дорослих - ___ грн;
для дітей шкільного віку та студентів - ___ грн.

Заявки на участь в екскурсії "Київ телевізійний: Хрещатик-26, "Олівець" та FILM.UA" та стартові внески приймаємо до __.__.2020 р.

Для оформлення заявки на участь у турі "Київ телевізійний: Хрещатик-26, "Олівець" та FILM.UA" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

Екскурсія Київ телевізійнийПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "КИЇВ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ: ХРЕЩАТИК-26, "ОЛІВЕЦЬ" ТА FILM.UA", "__" ________ (СУБОТА):

08:45 - Зустріч біля входу в Національну радіокомпанію України (вул. Хрещатик, 26)

09:00-10:30 - Екскурсія по НРКУ та музею радіомовлення

10:30-11:00 - Переїзд на Сирець

11:00-13:00 - Екскурсія по телецентру та музею телебачення

13:00-13:45 - Переїзд на Троєщину

Екскурсія Київ телевізійний14:00-15:00 - Обід в ресторані "Тарілка"

15:00-17:00 - Екскурсія по кіностудії FILM.UA

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ ТА ПРИГОДИ!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ФОТОЗВІТ ПРО ЕКСКУРСІЮ "КИЇВ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ: ХРЕЩАТИК-26, "ОЛІВЕЦЬ" ТА FILM.UA" 25 СІЧНЯ 2020 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ЕКСКУРСІЮ "КИЇВ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ: ХРЕЩАТИК-26, "ОЛІВЕЦЬ" ТА FILM.UA" 20 ЛЮТОГО 2016 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ЕКСКУРСІЮ "КИЇВ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ: ХРЕЩАТИК-26, "ОЛІВЕЦЬ" ТА FILM.UA" 17 КВІТНЯ 2016 РОКУ


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13