На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи

 ›   ›   ›  На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи

Сон-трава у Міжрічинському паркуНа пошуки перших весняних квітів пропонує вирушити Клуб мандрівників НавколоUA наприкінці березня до найбільшого регіонального ландшафтного парку України, що розкинувся на диких просторах між річками Дніпро і Десна. Міжрічинський парк - це казковий край первісних соснових лісів, льодовикових піщаних дюн і заповідних непрохідних боліт. Поляни сон-трави, сірі журавлі, боброві хатки, язичницькі капища – усе це на нашому історико-екологічному маршруті.

Дорогою туди завітаємо до наймолодшого українського еко-парку "Беремицьке", що відкрився минулого року. Під час прогулянки екостежкою побачимо диких тарпаноподібних коней, які були виведені з породи Польський коник, диких козуль та інших тварин. Також піднімемося на оглядову вежу та помилуємося звідти вражаючими краєвидами.

Сірі журавліДалі нас чекає візит до давнього міста Остер, заснованого у XI столітті князем Київським Володимиром II Мономахом як Град на Вострі. Зведена Мономахом церква святого Михаїла, фрагмент якої зберігся на городищі, більше відома як Юр'єва божниця, адже фресками її розписали за велінням Юрія Долгорукого. Також побачимо Воскресенську церкву (1845 р.) і будинок генерал-лейтенанта В. К. Солонини, де розмістився краєзнавчий музей.

Знайомство з Міжрічинським парком почнемо з екскурсії у Музеї лісових промислів Полісся (традиційний побут, бортництво, лозоплетіння, мисливство, рибальство, історія лісової охорони). Далі буде прогулянка екостежкою "Поліська" через сосновий ліс зі слідами диких тварин, похід до місця цвітіння сон-трави широколистої та екскурсія екостежкою "Бондарівське болото" через найбільше заповідне болото парку з містками та спостережними майданчиками.

Найекстремальнішою частиною екскурсії, якщо дозволить погода, буде прогулянка по непрохідному купинястому низинному болоту у гумових бахілах та з палицями в руках.Купинясте низинне болото

На обід завітаємо до гостинної сімейної садиби "Отрохи", де нас ситно нагодують аутентичними поліськими стравами з дров'яної печі.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
- обід у родинній садибі "Отрохи"
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка (друковані та відеоматеріали, тарифи, контакти)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі - 825 грн.

Заявки на участь в екскурсії "На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи" та стартові внески приймаємо до 21.03.2018 р. Реєстрація завершується по мірі формування групи.

Для оформлення заявки заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

ЮрПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ", 24 БЕРЕЗНЯ (СУБОТА):

07:45 - Подача автобуса (ст. м. "Петрівка")

08:00 - Виїзд з Києва

09:15-10:45 - Парк "Беремицьке": екскурсія екостежкою, підйом на оглядову вежу

11:00-12:30 - Остер: краєзнавчий музей, Юр'єва божниця

13:00-14:00 - Обід в садибі "Отрохи"

14:00-18:00 - Міжрічинський регіональний ландшафтний парк: Музей лісових промислів, екостежка "Поліська", місця цвітіння сону широколистого, екостежка "Бондарівське болото"RКраєзнавчий музей, Остер

20:00 - Повернення до Києва (ст. м. "Петрівка")

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!

Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13