На орхідеї до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи

 ›   ›   ›  На орхідеї до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи

Дика орхідея в Міжріченському паркуНасолодитися буйством літніх квітів пропонує на початку літа Клуб мандрівників НавколоUA у найбільшому регіональному ландшафтному парку України, що розкинувся на диких просторах між річками Дніпро і Десна. Міжрічинський парк - це казковий край первісних соснових лісів, льодовикових піщаних дюн і заповідних непрохідних боліт. Поляни орхідей, сірі журавлі, боброві хатки, язичницькі капища – усе це на нашому історико-екологічному маршруті.

Дорогою туди завітаємо до давнього міста Остер, заснованого у XI столітті князем Київським Володимиром II Мономахом як Град на Вострі. Зведена Мономахом церква святого Михаїла, фрагмент якої зберігся на городищі, більше відома як Юр'єва божниця, адже фресками її розписали за велінням Юрія Долгорукого. Також побачимо Воскресенську церкву (1845 р.) і будинок генерал-лейтенанта В. К. Солонини, де розмістився краєзнавчий музей.

Сірі журавліДалі нас чекає візит до наймолодшого українського еко-парку "Беремицьке", що відкрився минулого року. Під час прогулянки екостежкою побачимо диких тарпаноподібних коней, які були виведені з породи Польський коник, диких козуль та інших тварин. Також піднімемося на оглядову вежу та помилуємося звідти вражаючими краєвидами.

 Знайомство з Міжрічинським парком почнемо з екскурсії у Музеї лісових промислів Полісся (традиційний побут, бортництво, лозоплетіння, мисливство, рибальство, історія лісової охорони). Далі буде прогулянка екостежкою "Поліська" через сосновий ліс зі слідами диких тварин, похід до місця цвітіння справжньої орхідеї або зозулинці та екскурсія екостежкою "Бондарівське болото" через найбільше заповідне болото парку з містками та спостережними майданчиками.

Найекстремальнішою частиною екскурсії, якщо дозволить погода, буде прогулянка по непрохідному купинястому низинному болоту у гумових бахілах та з палицями в руках. Похід завершиться дружнім чаюванням біля багаття.Кочковате низменне болото

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
- повноцінний обід
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка (друковані та відеоматеріали, тарифи, контакти)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі - ___ грн.

Для оформлення заявки заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "НА ОРХІДЕЇ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ":

Юр

07:30 - Подача автобуса (ст. м. "Лісова")

07:45 - Виїзд з Києва

09:15-10:45 - Остер: краєзнавчий музей, Юр'єва божниця

11:00-13:00 - Парк "Беремицьке": екскурсія екостежкою, підйом на оглядову вежу 

13:00-13:45 - Обід

14:30-18:30 - Міжрічинський регіональний ландшафтний парк: Музей лісових промислів, екостежка "Поліська", місця цвітіння дикої орхідеї, екостежка "Бондарівське болото"

20:30 - Повернення до Києва (ст. м. "Лісова")

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;Краєзнавчий музей, Остер- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ! 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 10 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 24 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13