На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи

 ›   ›   ›  На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи

Сон-трава у Міжрічинському паркуНа пошуки перших весняних квітів пропонує вирушити Клуб мандрівників НавколоUA на початку квітня до найбільшого регіонального ландшафтного парку України, що розкинувся на диких просторах між річками Дніпро і Десна. Міжрічинський парк - це казковий край первісних соснових лісів, льодовикових піщаних дюн і заповідних непрохідних боліт. Поляни сон-трави, сірі журавлі, боброві хатки, язичницькі капища – усе це на нашому історико-екологічному маршруті.

Дорогою туди завітаємо до давнього міста Остер, заснованого у XI столітті князем Київським Володимиром II Мономахом як Град на Вострі. На городищі зберігся фрагмент зведеної Мономахом церкви святого Михаїла, яка більше відома як Юр'єва божниця, адже фресками її розписали за велінням Юрія Долгорукого. В нас буде унікальна можливість побачити залишки цих фресок.

Сірі журавліДалі нас чекає візит до наймолодшого українського еко-парку "Беремицьке", що відкрився позаминулого року. Під час прогулянки екостежкою побачимо диких тарпаноподібних коней, які були виведені з породи Польський коник, диких козуль та інших тварин. А нещодавно тут презентували музей диких котів із можливістю віртуальних подорожей. Також піднімемося на оглядову вежу та помилуємося звідти вражаючими краєвидами.

Знайомство з Міжрічинським парком почнемо з екскурсії у Музеї лісових промислів Полісся (традиційний побут, бортництво, лозоплетіння, мисливство, рибальство, історія лісової охорони). Далі буде прогулянка екостежкою "Поліська" через сосновий ліс зі слідами диких тварин, похід до місця цвітіння сон-трави широколистої та екскурсія екостежкою "Бондарівське болото" через найбільше заповідне болото парку з містками та спостережними майданчиками.

Найекстремальнішою частиною екскурсії, якщо дозволить погода, буде прогулянка по непрохідному купинястому низинному болоту у Купинясте низинне болотогумових бахілах та з палицями в руках.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
- повноцінний обід
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка (друковані та відеоматеріали, тарифи, контакти)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі:
для дорослих - ___ грн;
для дітей до 15 років - ___ грн;
для дітей до 6 років без надання місця в автобусі - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).

Заявки на участь в екскурсії "На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи" та стартові внески приймаємо до __.__.20__ р.

Для оформлення заявки на участь в екскурсії "На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

ЮрПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ", 28 БЕРЕЗНЯ (СУБОТА):

07:15 - Подача автобуса (ст. м. "Лісова")

07:30 - Виїзд з Києва

08:30-09:00 - Остер: Юр'єва божниця

09:15-12:30 - Парк "Беремицьке": екскурсія екостежкою, підйом на оглядову вежу, екскурсія в музей "Диких котів", відвідини конюшні та Mini-Zoo

12:45-13:30 - Обід

14:30-18:30 - Міжрічинський регіональний ландшафтний парк: Музей лісових промислів, екостежка "Поліська", місця цвітіння сону широколистого, екостежка "Бондарівське болото"RКраєзнавчий музей, Остер

20:30 - Повернення до Києва (ст. метро "Лісова")

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 6 КВІТНЯ 2019 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 10 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 24 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13