На орхідеї до заплави Десни в Міжріччі

 ›   ›   ›  На орхідеї до заплави Десни в Міжріччі

Дикі орхідеїНа пошуки рідкісних болотяних квітів та гарних деснянських пейзажів пропонує вирушити Клуб мандрівників НавколоUA на початку літа у Чернігівське Полісся. Цілий день ми проведем на диких просторах Міжрічинської пущі між річками Дніпро і Десна – казкового краю первісних соснових лісів, льодовикових піщаних дюн і заповідних непрохідних боліт. Поляни півників, сірі журавлі, боброві хатки, язичницькі капища – усе це на нашому екологічному маршруті для любителів природи.

Спеціально для клубу НавколоUA протягом всього екскурсійного дня – нова авторська екскурсія від кращого знавця Міжріччя, відомого еколога, викладача кафедри екології "Києво-Могилянської академії" Андрія Сагайдака!

Навіть ті, хто раніше вже бував на екологічних стежках Міжрічинського регіонального ландшафтного парку, цього разу будуть здивовані!
Увага! У зв'язку з карантинними обмеженнями в Україні ця подорож орієнтована насамперед на учасників із власним автотранспортом. Тим, хто не має власного транспорту, рекомендуємо домовлятися з автомобілізованими одноклубниками самостійно або сповістити організаторів про своє бажання приєднатися до екскурсії у якості пасажира. Автобус на цьому маршруті буде лише за умови відкриття міжобласних пасажирських перевезень між Київською та Чернігівською областями. Подорож відбудеться з суворим дотриманням усіх карантинних заходів. На екскурсійній частині маршруту автівки рухатимуться колоною. Для прослуховування екскурсій та оперативного зв'язку "на марші" кожен екіпаж отримає рацію. За потреби організатори забезпечать усіх учасників індивідуальними засобами захисту та дезінфекції.

Екскурсія в Міжріччя

Збір учасників почнеться о 09:00 на АЗС Marshal на під'їзді до Козельця (орієнтовно 1 год. їзди від центру Києва по трасі М-01). За потреби тут можна буде дозаправитися, скористатися туалетом і замовити каву на винос.

Старт колони заплановано на 09:30.

Маршрут: Київ – Козелець – Отрохи - Київ (приблизно 220 км)

Знайомство з Міжріччям почнемо з екскурсії у Музеї лісових промислів Полісся (традиційний побут поліщуків, бортництво, лозоплетіння, мисливство, рибальство, історія лісової охорони). Андрій Сагайдак особисто створив його в селі Отрохи, яке можна вважати неформальною столицею Міжріччя.Екскурсія в Міжріччя

Далі буде прогулянка довгою екостежкою вздовж високого берега Десни, де можна зустріти рідкісних звірів та птахів, занесених до Червоної книги України. Саме у цей літній час будуть найбільші шанси знайти місця цвітіння рідкісних орхідей та червонокнижних сибірських півників. Також у червні на верхових болотах Міжріччя розкривається хижа рослинка росичка, яка проїдає комах.

Найекстремальнішою частиною екскурсії, якщо дозволить погода, буде прогулянка по рідкісному для України верховому болоту, яке майже повністю вкрите сплавиною – суцільним покривом торф'яних мохів. Він товстий, м'який та хиткий, оскілький фактично плаває на поверхні води. Найсміливіші зможуть прогулятися цим хитлявим зеленим килимом у спеціальних високих гумових бахілах та з жердинами в руках.

На середині маршруту передбачена зупинка на пікнік – буде можливість перекусити бутербродами, які рекомендуємо брати з собою (відвідування закладів громадського харчування не планується). Усім бажаючим організатори запропонують гарячий трав'яний чай в індивідуальний або одноразовий посуд.Міжріччя

УЧАСТЬ В ЕКСКУРСІЇ МОЖЛИВА ЗА УМОВИ ОБОВ'ЯЗКОВОГО ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ, А САМЕ:
- відсутність будь-яких ознак ГРЗ;
- температура в межах 36,6-37,2°C;
- обов'язкова наявність і використання засобів індивідуального захисту: маски, рукавички, дезінфектори для рук;
- регулярна дезинфекція рук;
- дотримання соціальної дистанції на пішохідних маршрутах не менше 1,5-2 м.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- організація та супровід колони автівок учасників на екскурсійній частині маршруту
- персональна радіостанція (вокі-токі) для кожного екіпажу
- чаювання у багаття
- засоби індивідуального захисту та дезінфекції (за додаткової потреби)
Автомандри- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка (друковані та/або відеоматеріали)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі власним автомобілем:
для дорослих - 500 грн;
для дітей від 6 до 15 років - 35 грн;
для дітей до 6 років - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).


Заявки на участь в екскурсії "На орхідеї до заплави Десни в Міжріччі" та стартові внески приймаємо до 10.06.2020 р.

Взяти участь у подорожі можна лише на власному авто або у складі інших екіпажів. Екіпажі авто формуються самими учасниками. Для оформлення заявки на участь в екскурсії "На орхідеї до заплави Десни в Міжріччі" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки. Під час реєстрації необхідно вказати кількість учасників, наявність/відсутність власного транспорту, марку автівки та кількість вільних місць, на які автовласник та його екіпаж готові запросити інших учасників.
За бажання екіпажу, організатори допоможуть йому підшукати супутників з числа одноклубників, що не мають власного транспорту.

Транспотрні витрати не входять у вартість і визначаються учасниками самостійно виходячі з розрахункового пробігу, вартості пального і типу їхнього авто. Про форму фінансової участі у витратах на пальне учасники домовляються між собою індивідуально
.

Півники сибірські

ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "НА ОРХІДЕЇ ДО ЗАПЛАВИ ДЕСНИ В МІЖРІЧЧІ", 14 ЧЕРВНЯ (НЕДІЛЯ):

08:00 – Виїзд з Києва в індивідуальному порядку (напрямок Чернігова, траса М-01)

09:00 – Зустріч учасників на АЗС Marshal на під'їзді до Козельця

09:30 – Старт, переїзд колоною до Отрохів

10:15 - Отрохи: Музей лісових промислів

11:30 - Екскурсія заплавою Десни

Екскурсія в Міжріччя14:00 - Обід-пікнік у зоні відпочинку

15:00 - Екскурсія на мохове болото

17:30 - Фінальна панорама меандру Десни

18:00 - Виїзд з Міжріччя, повернення до Києва в індивідуальному порядку (траса Р-69 або М-01)

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 6 КВІТНЯ 2019 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 10 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 24 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ

 
 Увага! У зв'язку з карантинними обмеженнями в Україні ця подорож відбудеться виключно власними автівками учасників з суворим дотриманням усіх карантинних заходів. Тим, хто не має власного транспорту, рекомендуємо домовлятися з автомобілізованими одноклубниками самостійно або сповістити організаторів про своє бажання приєднатися до екскурсії у якості пасажира. На екскурсійній частині маршруту автівки рухатимуться колоною. Для прослуховування екскурсій та оперативного зв'язку "на марші" кожен екіпаж отримає рацію. За потреби організатори забезпечать усіх учасників індивідуальними засобами захисту та дезінфекції.

Трипілля та затоплена церква під РжищевомЗбір учасників почнеться о 8:30 на АЗС WOG на об'їзній м. Обухів (орієнтовно 30-40 хв. їзди від центру Києва по трасі Н-01 або Р-01). За потреби тут можна буде дозаправитися, скористатися туалетом і замовити каву на винос.

Старт колони заплановано на 09:00.

Маршрут: Київ – Обухів – Трипілля – Витачів – Ржищів – Балико-Щучинка – Уляники - Київ (+/- 200 км)

Першим місцем сили на нашому шляху буде священна Дівич-гора, що височіє над селом Трипілля. Саме у цих місцях археолог Вікентій Хвойка більше ста років тому вперше виявив сліди невідомої археологічної культури епохи енеоліту, назвавши її трипільською. Детальніше про це відкриття та інші важливі події в історії Трипілля дізнаємось на давньому городищі, де розташований обласний археологічний музей та пам'ятник видатному трипільцю – отаману Зеленому. Також завернем до Витачева, де перед нами відкриється чудова дніпровська панорама, добре знайома з кадрів фільму "Поводир".

Далі шлях вздовж Дніпра приведе нас до Ржищева, де на пристані нас вже чекатиме прогулянковий катер. Під час річкової прогулянки зробимо зупинку на Острові відьом, щоб зійти на вершину Лисої гори. РжищівДалі відвідаємо відроджену Спасо-Преображенську церкву, що залишилася від села Гусинці після спорудження Канівського водосховища, а також пікнікнемо на березі Дніпра - буде можливість перекусити бутербродами, які рекомендуємо брати з собою (відвідування закладів громадського харчування не планується). Усім бажаючим організатори запропонують гарячий трав'яний чай в індивідуальний або одноразовий посуд.

Повернувшись до Ржищева, трохи прогуляємося історичним містечком, що претендує на статус столиці трипільської культури - відвідаємо Трипільський парк та ще кілька цікавих місць. Опісля проїдемо до Балико-Щучинки, де почуємо трагічну історії геройства та самопожертви десятків тисяч українців, що марно загинули під час бездарно спланованого радянськими генералами форсування Дніпра на Букринському плацдармі. Байдужим не залишиться ніхто.

А наостанок наберемо живої та мертвої води з цілющих джерел Уляників та поглянемо запаморочливу панораму Дніпра з парку колишньої садиби Долгоруких-Фадєєвих, предків знаменитого радянського письменника Олександра Фадєєва, де бувала в дитинстві відома оккультістка Олена Блавацька. Тут і закінчиться ця видовищна подорож.

Трипілля

УЧАСТЬ В ЕКСКУРСІЇ МОЖЛИВА ЗА УМОВИ ОБОВ'ЯЗКОВОГО ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ, А САМЕ:
- відсутність будь-яких ознак ГРЗ;
- температура в межах 36,6-37,2°C;
- обов'язкова наявність і використання засобів індивідуального захисту: маски, рукавички, дезінфектори для рук;
- регулярна дезинфекція рук;
- дотримання соціальної дистанції на пішохідних маршрутах не менше 1,5-2 м.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- організація та супровід колони автівок учасників на екскурсійній частині маршруту
- персональна радіостанція (вокі-токі) для кожного екіпажу
- засоби індивідуального захисту та дезінфекції (за додаткової потреби)
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах, річкова прогулянка Дніпром
- інформаційна підтримка (друковані та/або відеоматеріали)
- а також нашу веселу компаніюАвтомандри

Вартість участі:
для дорослих – 685 грн;
для дітей від 6 до 16 років - 325 грн;
для дітей до 6 років - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).

Заявки на участь в екскурсії "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом" та стартові внески приймаємо до 27.05.2020 р.

Взяти участь у подорожі можна лише на власному авто або у складі інших екіпажів. Екіпажі авто формуються самими учасниками. Для оформлення заявки на участь в екскурсії "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки. Під час реєстрації необхідно вказати кількість учасників, наявність/відсутність власного транспорту, марку автівки та кількість вільних місць, на які автовласник та його екіпаж готові запросити інших учасників.

За бажання екіпажу, організатори допоможуть йому підшукати супутників з числа одноклубників, що не мають власного транспорту.

Транспотрні витрати не входять у вартість і визначаються учасниками самостійно виходячі з розрахункового пробігу, вартості пального і типу їхнього авто. Про форму фінансової участі у витратах на пальне учасники домовляються між собою індивідуально.

Балико-Щучинка

ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "ТРИПІЛЛЯ ТА ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ПІД РЖИЩЕВОМ", 30 ТРАВНЯ (СУБОТА):

08:00 – Виїзд з Києва в індивідуальному порядку (напрямок Обухова, траса Н-01 або Р-01)
08:30 – Зустріч учасників на АЗС WOG в м. Обухові
09:00 – Старт, переїзд до Трипілля, зустріч з гідом, підйом на Дівич-гору, городище, пам'ятник отаману Зеленому (Терпило)
10:30 - Зупинка у Витачеві: городище давньоруського міста Святополчкаплиця Бердника
 
12:00 - Прибуття до Ржищева, водна екскурсія до затопленої церкви та на Острів відьом 
14:30 - Обід-пікнік на березі Дніпра
15:30 - Трипільський парк у Ржищеві 
16:15 - Прибуття до Балико-Щучинки, відвідання городища Чучин та меморіалу "Букринський плацдарм"
17:30 – Уляники: джерела Живої та Мертвої води
Відьмін острів18:00 -  Повернення до Ржищева, відвідування парку садиби Довгоруких-Фадєєвих "Липки", кращі панорама Дніпра
19:00 - Виїзд з Ржищева, повернення до Києва в індивідуальному порядку

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ! 

 ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ТРИПІЛЛЯ ТА ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ПІД РЖИЩЕВОМЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ТРИПІЛЛЯ ТА ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ПІД РЖИЩЕВОМ" 17 СЕРПНЯ 2019 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ТРИПІЛЛЯ ТА ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ПІД РЖИЩЕВОМ" 1 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ТРИПІЛЛЯ ТА ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ПІД РЖИЩЕВОМ" 11 СЕРПНЯ 2018 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ТРИПІЛЛЯ ТА ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ПІД РЖИЩЕВОМ" 2 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ТРИПІЛЛЯ ТА ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ПІД РЖИЩЕВОМ" 26 СЕРПНЯ 2017 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ТРИПІЛЛЯ ТА ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ПІД РЖИЩЕВОМ" 27 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ТРИПІЛЛЯ ТА ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ПІД РЖИЩЕВОМ" 28 СЕРПНЯ 2016 РОКУ


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13