Тури вихідного дня

 ›   ›  Тури вихідного дня
Казковий новорічний бал Потоцьких у Тульчині Казковий новорічний бал Потоцьких

Унікальна, ексклюзивна, безпрецедентна новорічна програма спеціально для найпалкіших шанувальників Клубу мандрівників НавколоUA. Їдемо на новорічні гостини до Потоцьких! Дата туру: 30.12.2017-01.01.2018 р. Вартість участі: від 5300 грн.

Новорічний тур 2018 Новорічна казка Волині

Мрієте зустріти Новий рік 2018 в горах серед засніженого лісу? Для цього не обов'язково їхати в далекі Карпати. Клуб мандрівників НавколоUA запрошує відзначити головне свято року на Волині, в самому серці Кременецьких гір. Дата туру: 30.12.17-01.01.18 р. Вартість участі: від 5050 грн.

Ніч у Львові "Золота підкова" та ніч таємниць у Львові

До Львова на вікенд - один з найпопулярніших турів вихідного дня. Ми пропонуємо вам перетворити цю подорож на казку. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає учасників туру! Дата туру: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Тур в Острог Острозький замок і музей бурштину

Провести два дні осені на історичній Волині пропонує Клуб мандрівників НавколоУА. В литовські часи тут правили могутні князі Острозькі, про що досі нагадують грізні замки, старовинні монастирі й таємничі руїни, які складуть основу нашого маршруту. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур Тунель кохання (Волинь) На Волинь крізь Тунель кохання

Якщо ви не хочете, щоб на ваших фото Тунель кохання був заповнений чужими людьми, вирушайте на Волинь з Клубом мандрівників НавколоUA у низький сезон - на початку осені. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Гоголівська Полтавщина Гоголівські містерії

Весь національний колорит Полтавщини в одній дводенній поїздці! Тут ми побачимо та спробуємо на смак Україну саме таку, якою представляємо її собі по гоголівських творах. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Говерла, тур в Карпати Слідами забутих предків: Верховина і Говерла

Клуб мандрівників "НавколоUA" вирушає в гори, щоб провести чотири літніх дня в на даху України, де б'ється серце Гуцульщини. Дата туру: під запит. Вартість участі: запит.

Тур на Великдень: Чернівці, Буковина, замки Тернопілля Буковина та замки Тернопілля

У той час, коли Львів та Кам’янець-Подільський переповнені туристами, ми пропонуємо найкращу альтернативу – Чернівці, Бучач, Червоногород та ще багато неймовірно красивих місць на південному заході України. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Черкаси, Чигирин, Суботів та Холодний Яр Богданові гостини: Черкаси, Чигирин, Холодний Яр

У розпал літа Клуб мандрівників НавколоUA запрошує друзів до найпатріотичнішого місця в Україні, звідки в усі віки починалися національно-визвольні рухи та народні повстання. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур на Херсонщину: Асканія-Нова, Ольвія, Херсон В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія

Надзвичайно насичені травневі свята серед сонячних степів та морських просторів Причорномор'я пропонує НавколоUA. Усе найцікавіше та найсмачніше, чим можуть похизуватися Миколаївщина та Херсонщина - в одній 4-денній подорожі. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Прикарпаття: Галич, Івано-Франківськ, Коломия Прикарпаття: Коломия, Івано-Франківськ, Галич

Провести вихідні у краю найкрасивіших писанок та найвеселіших гаївок пропонує своїм друзям Клуб мандрівників НавколоUA. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Замок, Жовква Столиця Ренесансу: ідеальне місто Жовква

Неймовірно гармонійне містечко, один з найкрасивіших райцентрів України, взірець українського Ренесансу, спецномінант акції "7 чудес України" - усе це невеличке місто Жовква. Воно буде головною метою весняної подорожі Клубу мандрівників НавколоUA. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур Каньйони Миколаївщини Великі каньйони Миколаївщини

Подолати на рафті бурхливі пороги, пролетіти на мотузці над бездонним озером, спуститися у підземний ядерний бункер та насолодитися неймовірними ландшафтами Гранітно-степового Побужжя пропонує Клуб мандрівників НавколоUA наприкінці літа. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Кам'янець-Подільський Вежі й каньйони Поділля: Кам'янець, Хотин, Бакота

Казковий Кам'янець та суворий Хотин - 2 найбільш впізнаваних й фотогенічних замки України. Їх розділяє могутній Дністер, а об'єднує історія протистояння багатьох великих держав, які боролися за землі Поділля. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур на Покрову в Дніпро Козацька Покрова у січеславному Дніпрі

Відзначити свято Покрови у козацькому стилі, доторкнутися до найбільших запорізьких святинь Січеславщини, пройти Чумацьким шляхом по нічному музею та багато чого іншого пропонує протягом трьох святкових днів Клуб мандрівників НавколоУА. Дата туру: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Українська Венеція Вілкове Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове

Дунайські оселедці, вилківська полуниця та домашнє вино Новак - три речі, заради яких варто відвідати місто Вилкове, відоме як "українська Венеція". А якщо додати молоду баранину, овечі сири і навіть ... жаб'ячі лапки, не кажучи вже про... Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур на фестиваль Борщівська вишиванка Тернопілля: замки, печери, вишиванки та борщі

Край замків та печер на початку осені гостинно зустрічатиме учасників Клубу мандрівників НавколоUA парадом вишиванок та ароматами борщу. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Харків Харківщина: замки та хмарочоси Слобожанщини

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує разом відкрити незвідану Слобожанщину та її неформальну інтелектуальну столицю, що просуває свій поки що прихований туристичний потенціал під брендом Kharkiv Smart City. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур Покрова на Хортиці Покрова на Хортиці

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує відсвяткувати дружньою компанією побратимів головне козацьке свято Покрови Пресвятої Богородиці на Хортиці - в колисці Запорізької Січі. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець

Містечко королівського серця, храм кохання, батьківщина першого в Європі кавовара, найсмачніша сіль прямо з солеварні та лікувальна вода з присмаком нафти у двуденному турі давніми містами Галичини. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Софіївка, Буцький каньйон, Трипільський заповідник "Софіївка", Буцький каньйон, Трипільський заповідник

Приголомшливі краєвиди, витончена архітектура, найдавніша історія, і все це в одній насиченій 2-денній подорожі! Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Дубенський замок Ніч у Дубенському замку

Чи готові ви до зустрічі з духами та легендами Дубенського замку? Ризикнете спуститися в похмурі підземелля при світлі смолоскипів? Вас не лякають середньовічні знаряддя інквізиції? Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Свято Івана Купала Свято Івана Купала на Чернігівщині

Стародавні язичницькі народні традиції досі живі на Поліссі, і саме там ми пропонуємо вам відзначити свято Івана Купала під час літнього виїзду за північ Чернігівщини. Вартість участі: під запит.

Тур в Закарпаття 8 березня в Закарпатті: замки та вино

Вирушити назустріч весні й відсвяткувати головне жіноче свято там, де розпускаються найперші весняні квіти, запрошує Клуб мандрівників НавколоUA. Три сонячних вихідних дні ми проведемо в оточенні гір і лугів, парків і лісів, замків і костьолів. Дата туру: під запит.

Гуморина 2017 в Одесі, 1 квітня Гуморина: 1 квітня в Одесі

Найвеселіше свято року в світовій столиці гумору! Безумовно, Одеса вміє здивувати і розважити в будь-який сезон. Але хоча б раз "Перлину біля моря" треба відвідати 1 квітня, коли тут настає справжній одеський Новий рік - фестиваль сміху "Гуморина". Дата туру: під запит.

Розлив Десни, Новгород-Сіверський Розлив Десни у Новгороді-Сіверському

Дивовижна краса природи Сіверщини, патріархальна атмосфера провінційного Коропа, старовинне козацьке місто Глухів і місто-музей Новгород-Сіверський! Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13