Подорожі вихідного дня

 ›   ›  Подорожі вихідного дня
Розлив Десни, Новгород-Сіверський Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів

Дивовижна краса природи Сіверщини, патріархальна атмосфера провінційного Коропа, старовинне козацьке місто Глухів і місто-музей Новгород-Сіверський! Дата екскурсій: 24-25.04.2021 р. Вартість участі: від 3000 грн.

Українська Венеція Вілкове Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове

Дунайські оселедці, вилківська полуниця та домашнє вино Новак - три речі, заради яких варто відвідати місто Вилкове, відоме як "українська Венеція". А якщо додати молоду баранину, овечі сири і навіть ... жаб'ячі лапки, не кажучи вже про... Дата туру: 09-11.05.20 р. Вартість участі: від 5250 грн.

Тур Каньйони Миколаївщини Великі каньйони Миколаївщини

Подолати на рафті бурхливі пороги, пролетіти на мотузці над бездонним озером, спуститися у підземний ядерний бункер та насолодитися неймовірними ландшафтами Гранітно-степового Побужжя пропонує Клуб мандрівників НавколоUA наприкінці літа. Дата туру: 15-16.08.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Покрова в Холодному Яру День Незалежності в Холодному Яру

Відзначити головне свято в найпатріотичнішому місці України пропонує Клуб мандрівників НавколоUA. Овіяний легендами Холодний Яр готовий розкрити мандрівникам свої історичні таємниці, вразити красою природи та пригостити найсмачнішими стравами. Дати подорожі: 22-24.08.2020 р. Вартість участі: уточнюється.

Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та Колоніст Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст"

Найсмачніший регіон України кличе на свято молодого вина! Спеціально для поціновувачів вітчизняного виноробства Клуб мандрівників НавколоUA влаштовує триденну винно-дегустаційну подорож Бессарабією на День Незалежності. Дата екскурсії: 22-24.08.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Тур на фестиваль Борщівська вишиванка Тернопілля: замки, печери, вишиванки та борщі

Край замків та печер на початку осені гостинно зустрічатиме учасників Клубу мандрівників НавколоUA парадом вишиванок та ароматами борщу. Дата туру: 12-13.09.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Винний шлях Закарпаття: від сироварів Рахівщини до Chateau Chizay Винний шлях Закарпаття: від сироварів Рахівщини до Chateau Chizay

Клуб мандрівників НавколоUA продовжує відкривати популярні та маловідомі смаки Закарпаття. Цьогорічна поїздка у край замків, термальних джерел, сирів та вина стане тест-драйвом майбутнього маршруту "Дороги вина та смаків Закарпаття". Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур Сіль та шампанське: Святогірськ, Слов'янськ, Бахмут Сіль та шампанське: Святогірськ, Слов'янськ, Бахмут

Невідома туристична Донеччина - край контрастів між природним та індустріальним, творчим і технічним, піднесеним та хтонічним. Клуб мандрівників НавколоUA їде відкривати туристичну Донеччину тим, хто мріє про оригінальні подорожі та незаяложені маршрути! Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Кам'янець-Подільський Вежі й каньйони Поділля: Кам'янець, Хотин, Бакота

Казковий Кам'янець та суворий Хотин - 2 найбільш впізнаваних й фотогенічних замки України. Їх розділяє могутній Дністер, а об'єднує історія протистояння багатьох великих держав, які боролися за землі Поділля. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Ніч у Львові "Золота підкова" та ніч таємниць у Львові

До Львова на вікенд - один з найпопулярніших турів вихідного дня. Ми пропонуємо вам перетворити цю подорож на казку. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає учасників туру! Дата туру: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Тур в Острог Острозький замок і музей бурштину

Провести два дні осені на історичній Волині пропонує Клуб мандрівників НавколоУА. В литовські часи тут правили могутні князі Острозькі, про що досі нагадують грізні замки, старовинні монастирі й таємничі руїни, які складуть основу нашого маршруту. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур Тунель кохання (Волинь) На Волинь крізь Тунель кохання

Якщо ви не хочете, щоб на ваших фото Тунель кохання був заповнений чужими людьми, вирушайте на Волинь з Клубом мандрівників НавколоUA у низький сезон - на початку осені. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур Рожеве озеро та черешні: Трійця на Азовському морі Рожеве озеро та черешні: Трійця на Азовському морі

Вирушити до берегів теплого Азовського моря пропонує на початку літа НавколоUA. Крім заповідної природи диких островів, солоних озер яскравих кольорів та загадкових артефактів давніх цивілізацій, у цей час ще й потрапимо у розпал сезону черешні! Дата екскурсій: під запит. Вартість участі: під запит.

Нетипова Полтавщина на катамаранах: скіфи, масони та Ніч в музеї! Нетипова Полтавщина на катамаранах: скіфи, масони та Ніч в музеї!

НавколоUA готує для вас сюрприз - надзвичайно насичену та різнопланову триденну подорож. Будуть загадкові скіфські артефакти, сучасне керамічне мистецтво, ефектна театралізація в музеї та сплав на катамаранах. І ще багато-багато цікавого. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Гоголівська Полтавщина Гоголівські містерії

Весь національний колорит Полтавщини в одній дводенній поїздці! Тут ми побачимо та спробуємо на смак Україну саме таку, якою представляємо її собі по гоголівських творах. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Прикарпаття: Галич, Івано-Франківськ, Коломия Прикарпаття: Коломия, Івано-Франківськ, Галич

Провести вихідні у краю найкрасивіших писанок та найвеселіших гаївок пропонує своїм друзям Клуб мандрівників НавколоUA. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Замок, Жовква Столиця Ренесансу: ідеальне місто Жовква

Неймовірно гармонійне містечко, один з найкрасивіших райцентрів України, взірець українського Ренесансу, спецномінант акції "7 чудес України" - усе це невеличке місто Жовква. Воно буде головною метою весняної подорожі Клубу мандрівників НавколоUA. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Говерла, тур в Карпати Слідами забутих предків: Верховина і Говерла

Клуб мандрівників НавколоUA вирушає в гори, щоб провести чотири літніх дня в на даху України, де б'ється серце Гуцульщини. Дати екскурсій: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур на Покрову в Дніпро Козацька Покрова у січеславному Дніпрі

Відзначити свято Покрови у козацькому стилі, доторкнутися до найбільших запорізьких святинь Січеславщини, пройти Чумацьким шляхом по нічному музею та багато чого іншого пропонує протягом трьох святкових днів Клуб мандрівників НавколоУА. Дата туру: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Свято Івана Купала Купала на Голубих озерах та нетиповий Чернігів

Прадавні язичницькі народні традиції досі живі на Поліссі, серед дрімучих лісів та прозорих озер. Саме в такій автентичній обстановці на півночі Чернігівщини пропонує відзначити свято Івана Купала Клуб мандрівників НавколоUA. Дата подорожі: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур до Буші Подільські обереги: Буша, Могилів-Подільський + Долина ірисів

Приголомшливі дністровські пейзажі, вражаючі чудеса природи, потужні місця сили, таємничі загадки історії та прекрасні витвори мистецтва - усе це давно вже чекає нас на самому півдні Поділля. Дати екскурсій: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Харків Харківщина: замки та хмарочоси Слобожанщини

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує разом відкрити незвідану Слобожанщину та її неформальну інтелектуальну столицю, що просуває свій поки що прихований туристичний потенціал під брендом Kharkiv Smart City. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур Покрова на Хортиці Покрова на Хортиці

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує відсвяткувати дружньою компанією побратимів головне козацьке свято Покрови Пресвятої Богородиці на Хортиці - в колисці Запорізької Січі. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Черкаси, Чигирин, Суботів та Холодний Яр Богданові гостини: Черкаси, Чигирин, Холодний Яр

У розпал літа Клуб мандрівників НавколоUA запрошує друзів до найпатріотичнішого місця в Україні, звідки в усі віки починалися національно-визвольні рухи та народні повстання. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур на Херсонщину: Асканія-Нова, Ольвія, Херсон В краю високих трав: Асканія-Нова, Кінбурн, Ольвія

Надзвичайно насичені вихідні серед сонячних степів та морських просторів Причорномор'я пропонує НавколоUA. Усе найцікавіше, чим можуть похизуватися Миколаївщина та Херсонщина - в одній 4-денній подорожі. Дата екскурсій: під запит. Вартість участі: пиід запит.

Тур на Новий рік 2020 Новий рік 2020 з НавколоUA на Поділлі

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує провести новорічні вихідні в дружній та веселій компанії "навкольців"! Три святкові дні ми проведемо у мандрах замками та маленькими містечками ближнього Поділля. Дата туру: 30.12.19-01.01.20 р.р. Вартість участі: від 7500 грн.

Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець

Містечко королівського серця, храм кохання, батьківщина першого в Європі кавовара, найсмачніша сіль прямо з солеварні та лікувальна вода з присмаком нафти у двуденному турі давніми містами Галичини. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Софіївка, Буцький каньйон, Трипільський заповідник "Софіївка", Буцький каньйон, Трипільський заповідник

Приголомшливі краєвиди, витончена архітектура, найдавніша історія, і все це в одній насиченій 2-денній подорожі! Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Дубенський замок Ніч у Дубенському замку

Чи готові ви до зустрічі з духами та легендами Дубенського замку? Ризикнете спуститися в похмурі підземелля при світлі смолоскипів? Вас не лякають середньовічні знаряддя інквізиції? Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Кропивницький на цвітіння тюльпанів Кропивницкий: корифеї та мільйон тюльпанів

Мистецько-флористичні вихідні пропонує влаштувати своїм прихильникам Клуб мандрівників НавколоUA. Їдемо до Кропивницького, міста корифеїв українського театру, яке наприкінці квітня розцвітає мільйоном тюльпанів! Дати екскурсій: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Закарпаття Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино

Вирушити назустріч весні й відсвяткувати головне жіноче свято там, де розпускаються найперші весняні квіти, запрошує Клуб мандрівників НавколоUA. Чотири сонячні екскурсійних дні ми проведемо в оточенні гір і долин, лісів та озер, замків і костелів. Дати екскурсій: під запит. Вартість участі: під запит.

Гуморина 2018 в Одесі, 1 квітня Форшмак та Гуморина: гумористично-гастрономічна подорож в Одесу на 1 квітня

Найвеселіше свято року в світовій столиці гумору! Хоча б раз "Перлину біля моря" треба відвідати 1 квітня! Повне занурення в Одесу - 2 дні одеського колориту, бессарабської кухні та веселих жартів! Дати екскурсій: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур на Шацькі озера Великодня Волинь: до Шацьких озер крізь "Тунель кохання"

Велика великодня подорож найвіддаленішими куточками Волині та найпотаємнішими стежками Лесі Українки! Три дні яскравих вражень від величних замків, давніх монастирів, дрімучих лісів та прозорих озер. І, звісно ж, усі хіти волинської кухні! Дати екскурсій: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур на Великдень: Чернівці, Буковина, замки Тернопілля Буковина та замки Тернопілля

У той час, коли Львів та Кам’янець-Подільський переповнені туристами, ми пропонуємо найкращу альтернативу - Чернівці, Бучач, Червоногород та ще багато неймовірно красивих місць на південному заході України. Дати екскурсій: під запит. Вартість участі: під запит.

Масляна на 8 березня в Одесі з трьомв винними дегустаціями Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями

Смачне свято Колодія або Масляної у 2019 році вдало співпадає з жіночим днем 8 березня. Клуб мандрівників НавколоUA пропонує скористатися цими приводами, щоб гайнути на три дні в Одесу. Дати екскурсій: під запит. Вартість участі: під запит.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13