Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями

 ›   ›   ›  Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями

Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціямиСмачне свято Колодія або Масляної у 2019 році вдало співпадає з жіночим днем 8 березня. Клуб мандрівників НавколоUA пропонує скористатися цими приводами, щоб гайнути на три дні в Одесу - тепле місто біля моря, де романтика нерозривно поєдналася з гастрономією.

В програмі подорожі:
- Колоритні одеські дворики
- Таємниці підземної Одеси
- "Таїрове", "Одеський бульвар", "Шустов"
- Масляничні млинці та вареники
- Одеська та бессарабська кухня

8 березня варто починати з бенкету! Смачну зустріч в Одесі влаштує учасникам святкової подорожі відомий одеський заклад, що є фіналістом минулорічної ресторанної премії "Сіль" та володарем золотої таблички "Ревізор". Нас частуватимуть домашнім обідом з великим вибором традиційних одеських закусок, що мають близькосхідне походження.Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями

Денне дегустаційне меню кафе "Маман": "Мезе сет" (муаммара, хумус, дзадзики, ізраїльськая закуска с трюфельною пастою, ікра з печених овочів), борщ з качкою в печі, справжні домашні котлетки, чай з "хворостом".

Гарний святковий настрій підтримає ексклюзивна екскурсія до Одеського національного академічного театру опери та балету - найстарішого оперного театру України. Після цього зануримося у світ кіно на Одеській кіностудії, де побачимо декорації та костюми найвідоміших стрічок: "Д'Артаньян та три мушкетери", "В'язень замку Іф", "Місце зустрічі змінити не можна" та ін. На Одеському заводі шампанських вин нас чекає дегустаційний тур "Шампань", що включає дегустацію 6 найменувань ігристих вин "Французький Бульвар" - від білого брюту Special Edition до золотого мускатного Grande Cuvee та червоного напівсолодкого Sweet Dreams. А на кінець дня запланована святкова вечеря у відомому тематичному закладі з морепродуктами, який має титул кращого міського кафе 2016 року за версією ресторанної премії "Сіль".

Вечірне дегустаційне меню "Бару мідій Котелок": тюлька власного посолу, форшмак, паштет з мідій, паштет зі скумбрії, ікра з баклажанів, биточки иМасляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціямиз тюлечкі, пай з рапанів з грибами, цаца, котелок мідій в чесночному соусі, котелок мідій у вершковому соусі. В барі діє послуга cork fee.

Програма другого дня буде дуже насиченою! Зранку ми вирушимо на польові дослідження одеської архітектури у супроводі професійного архітектора і креативного гіда Дмитра Шаматажі, який не дасть нам пропустити жодної цікавої архітектурної деталі та жодного колоритного одеського дворика та під'їзду. Також оцінимо розкішні інтер'єри палацу Абази, де розташований Музей західного і східного мистецтва. Саме під час цієї частини екскурсії Одеса готує нам гастрономічний сюрприз...

Денне дегустаційне меню кафе "Гречка": рибна юшка з півня, форшмак, рапани з Дор Блю, млинці з джемом.

Знайомство з давніми одеськими алкогольними традиціями продовжимо в сучасному Музеї коньячної справи, де дізнаємось історію династії Шустових, побачимо технологію виробництва благородного напою та продегустуємо 4 сорти шустовських кон'яків. А далі спустимось в легендарні одеські катакомби, де нас чекають історії про славнозвісних контрабандистів, бандитів і аферистів з Молдаванки... Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціямиПоділитися враженнями у дружньому колі нас запросить один з кращих ресторанів Одеси за версією журналів "Фокус" та "Новое Время", який у 2016 році став фіналістом премії "Сіль" у категорії "Кращий ресторан української кухні".

Вечірнє дегустаційне меню ресторану "Бодега 2Карли": бринза, мамалига, міліна, фасолиця, карнації, плацинди з різними начинками, баранина. У винній карті представлено великий вибір недорогих українських та молдавських вин: Basavin, Purcari, "Князя Трубецького", Grande Vallee, Shabo, "Колоніст", "Вина Гулієвих".

На останній день подорожі ми запланували візит до Одеського літературного музею з відвіданням відомого Саду скульптур. Далі вирушимо до селища Таїрове, що на березі Сухого лиману поблизу Одеси. У 1905 році вірменський вчений Василь Таїров заснував тут виноробну станцію, на базі якої згодом утворився Інститут виноградарства і виноробства імені Таїрова. Саме тут вивели локальний українські сорти винограду Одеський чорний та Сухолиманський білий, що є тепер винними брендами Бессарабії. Тут нас чекає ще одна екскурсія з дегустацією кращих таїровських вин, а на виїзді з Одеси - обід в улюбленому клубному кафе бессарабської кухні "Фрумушика".Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями

У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ВКЛЮЧЕНО:
- бронювання готельних номерів з усіма зручностями (місце в двомісному номері категорії "Стандарт" в "Wellotel" (м. Одеса); доплата за одномісне розміщення в номері - під запит);
- транспортне обслуговування по всьому маршруту комфортабельним мікроавтобусом,
- супровід представниками Клубу мандрівників НавколоUA по всьому маршруту (тематичні друковані та відеоматеріали, інформаційна підтримка, консультації),
- харчування по маршруту (2 сніданки, 3 обіди, 2 дружні вечері-бенкети);

- всі дегустації;
- екскурсійне обслуговування на всіх об'єктах;
- вхідні квитки в усі музеї, парки, тощо

Вартість участі:
- при реєстрації до __.__.20__ р. - ____ грн
- при реєстрації після __.__.20__ р. - ____ грн

Для учасників, які приєднуються до подорожі власним автомобілем:
- при реєстрації до __.__.20__ р. - ____ грн
- при реєстрації після __.__.20__ р. - ____ грн

Заявки на участь у поїздці "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями" та стартові внески приймаємо до __.__.20__ р.

Для оформлення заявки на участь в екскурсійній подорожі "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціямиПРОГРАМА ПОДОРОЖІ "МАСЛЯНА НА 8 БЕРЕЗНЯ В ОДЕСІ З ТРЬОМА ВИННИМИ ДЕГУСТАЦІЯМИ":

День 1-й: Екскурсія "За лаштунки Опери з шампанським"
06:45 - Подача автобуса (станція метро "Виставковий центр")
07:00 - Виїзд з Києва
13:00 - Прибуття до Одеси, обід ресторані "Маман" (одеська кухня)
14:30 - Одеська опера: екскурсія
16:00 - Одеська кіностудія: екскурсія
18:00 - Одеський завод шампанських вин "Французький бульвар": дегустація "Шампань"
20:30 - Прибуття в готель, поселення
21:00 - Дружня вечеря-бенкет в "Барі мідій "Котелок" (чорноморська кухня)

Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціямиДень 2-й: Екскурсія "Таємниці підземної Одеси і двориків"
08:00 - Сніданок
09:00 - Архітектурна прогулянка Одесою з Дмитром Шаматажі
12:00 - Музей західного і східного мистецтва: екскурсія
14:30 - Обід в кафе "Гречка" (одеська кухня)
16:00 - Музей коньячної справи Шустова: екскурсія та дегустація
18:00 - Екскурсія "Таємниці підземної Одеси"
21:00 - Дружня вечеря-бенкет в ресторані "Бодега "2 Карли" (бессарабська кухня)

День 3-й: "Літературна Одеса і секрети одеського виноробства"
08:30 - Сніданок
09:30 - Виїзд на екскурсію
10:00 - Одеський літературний музей: екскурсія
13:00 - Таїрове: екскурсія по інституту виноградарства і виноробства ім. Таїрова, дегустація
Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями16:00 - Обід в кафе "Фрумушіка" (бессарабська кухня)
17:00 - Виїзд до Києва
23:00 - Прибуття до Києва (метро "Виставковий центр")

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ФОТОЗВІТ ПРО ПОДОРОЖ "МАСЛЯНА НА 8 БЕРЕЗНЯ В ОДЕСЫ З ТРЬОМА ВИННИМИ ДЕГУСТАЦІЯМИ" 08-10 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ, ДЕНЬ 1-Й

ФОТОЗВІТ ПРО ПОДОРОЖ "МАСЛЯНА НА 8 БЕРЕЗНЯ В ОДЕСЫ З ТРЬОМА ВИННИМИ ДЕГУСТАЦІЯМИ" 08-10 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ, ДЕНЬ 2-Й

ФОТОЗВІТ ПРО ПОДОРОЖ "МАСЛЯНА НА 8 БЕРЕЗНЯ В ОДЕСЫ З ТРЬОМА ВИННИМИ ДЕГУСТАЦІЯМИ" 08-10 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ, ДЕНЬ 3-Й

УМОВИ БРОНЮВАННЯ ТА СКАСУВАННЯ УЧАСТІ У ПОДОРОЖІ "МАСЛЯНА НА 8 БЕРЕЗНЯ В ОДЕСІ З ТРЬОМА ВИННИМИ ДЕГУСТАЦІЯМИ"

Для гарантованого бронювання участі в екскурсійній поїздці "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями" необхідна попередня оплата у розмірі 100% від повної вартості компенсації витрат по подорожі та заброньованих готельних номерів протягом 3 календарних днів з моменту отримання підтвердження про бронювання.

Після закінчення цього терміну при відсутності фінансового підтвердження бронювання, бронь автоматично анулюється.

Умови ануляції участі в новорічній подорожі "
Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями":
- скасування до __.__.20__ р. вкл. - повернення 75% Внеску
- скасування до __.__.20__ р. вкл. - повернення 50% Внеску
- скасування до __.__.20__ р. вкл. - повернення 25% Внеску
- скасування після __.__.20__ р. вкл. - Внесок не повертається
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13