Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів

 ›   ›   ›  Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів

Новий рік у львівських замках: Олеський замокДе в Україні найкраще відчути атмосферу європейського Нового року, як не на Львівщині? Величні замки "Золотої підкови" гостинно відчинять свої брами та влаштують для Клубу мандрівників НавколоUA урочистий прийом прямо напередодні чарівного зимового свята. Кращі гіди Львова познайомлять з давніми різдвяними традиціями міста Лева та проведуть такими закутками, де ви ще точно не бували. А ідеальну новорічну ніч забезпечить "ідеальне місто" Жовква!

У програмі подорожі:
- Замки "Золотої підкови"
- Лицарські бої та Середньовічна учта
- "Ідеальне місто" Жовква
- Підйом на Страдчанську гору
- Різдвяна екскурсія Львовом
- Новорічна вечірка

Новий рік у львівських замках: передноворічний банкет в середньовічному стилі, ресторан Гридниця, Олеський замокДіставшись Львова потягом "Інтерсіті+", ми одразу ж вирушимо у подорож середньовічною історією краю, свідками котрої є старовинні замки Львівщини. Урочисто прикрашений Золочівський замок зустріне святковим обідом та влаштує екскурсію своїми палацами та підземеллями. Підгорецький замок чи не вперше відкриє для нас свої внутрішні зали та галереї, де нарешті розмістили нову музейну експозицію. А Олеський замок постане перед нами у світлі факелів та занурить у лицарське життя справжніх воїнів-гриднів, які продемонструють бої на мечах та навчить середньовічних танців. Олеські гостини завершаться старогалицьким королівським бенкетом у замковій гридниці з дегустацією фірмових наливок та настоянок.

Передноворічний день ми почнемо у мандрах святими місцями Галичини – завітаємо на екскурсію до оборонного Крехівського монастиря, а потім через пагористі пасма Розточчя дістанемось Страдчанської гори, щоб спуститися до оповитої легендами Страдецької печери. Невдовзі повернемось до королівської Жовкви, яка у ці дні слугуватиме резиденцією клубу НавколоUA. Екскурсію "ідеальним містом" епохи Ренесансу проведе особисто каштелян Жовківського замку. У кожного буде можливість доторкнутися до стрілок годинника на вежі Новий рік у львівських замках: Новий 2019 рікратуші, який рівно о 24:00 сповістить нам про настання нового року!

Останній день після пізнього сніданку присвятимо різдвяному Львову – дещо сонному після новорічної ночі, але святково вбраному та духмяно-смачному. На нашому екскурсійному шляху будуть і найкрасивіші палаци, і різдвяні містечка, і смачні пляцки. Знайомство з некласичним, але дуже різдвяним Львовом забезпечує "Кумпель-Тур"!

На дві ночі учасників новорічної подорожі прийматиме комфортабельний та креативний жовківський готель "Парк". Деталі новорічної програми та бенкетне меню поки що тримають у секреті. Буде ще багато сюрпризів!

У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ВКЛЮЧЕНО:
- бронювання готельних номерів з усіма зручностями (місце в двомісному номері категорії "Стандарт" в "Парк-готелі" (м. Жовква); доплата за одномісне розміщення в номері - ___ грн );Новий рік у львівських замках: Новий 2019 рік
- транспортне обслуговування по всьому маршруту комфортабельним мікроавтобусом,
- супровід представниками Клубу мандрівників НавколоUA по всьому маршруту (тематичні друковані та відеоматеріали, інформаційна підтримка, консультації),
- харчування по маршруту (2 сніданки, 3 обіди, кава-брейк з пляцками в "Цукерні");
-  
дружня вечеря-бенкет в Олеському замку;
- всі дегустації наливок та настоянок;
- екскурсійне обслуговування на всіх об'єктах;
- вхідні квитки в усі музеї, парки і т.д.
- Новорічний бенкет і святкова програма

У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
- проїзд до Львова та назад (приблизна вартість квитків на поїзд ІНТЕРСІТІ+ "Київ - Львів" та "Львів - Київ" на 1 дорослого - ___ грн.)

Новий рік у львівських замках: Олеський замокВартість участі:
- при реєстрації до __.__.20__ р. - ____ грн
- при реєстрації після __.__.20__ р. - ____ грн

Для учасників, які приєднуються до подорожі власним автомобілем:
- при реєстрації до __.__.20__ р. - ____ грн
- при реєстрації після __.__.20__ р. - ____ грн

Заявки на участь у поїздці "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів" та стартові внески приймаємо до __.__.20__ р.

Для оформлення заявки на участь в екскурсійній подорожі "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

Новий рік у львівських замках: зимовий ЛьвівПРОГРАМА ПОДОРОЖІ "НОВИЙ РІК У ЛЬВІВСЬКИХ ЗАМКАХ: ЖОВКВА, ОЛЕСЬКО, ПІДГІРЦІ, ЗОЛОЧІВ":

День 1-й: Екскурсія "Замки "Золотої підкови" та середньовічні вечорниці"
06:00 - Виїзд з Києва на "Інтерсіті+"
11:10 - Прибуття до Львова, посадка в автобус, переїзд до Золочева
13:00 - Золочів: обід у замковому ресторані "Равелін"
13:45 - Екскурсія Золочівським замком
16:30 - Підгірці: екскурсія Підгорецьким замком
18:30 - Олеський замок: середньовічні вечорниці в ресторані "Гридниця"
23:30 - Прибуття в "Парк-готель" (м. Жовква)

День 2-й: Екскурсія "Ідеальний Новий рік в "ідеальному місті"
Новий рік у львівських замках: зимова Жовква09:00 - Сніданок
10:00 – Виїзд на екскурсію
10:15 - Крехівский оборонний монастир
12:30 - Підйом на Страдецьку гору, відвідання Страдчанської печери
15:00 - Повернення до Жовкви, обід в ресторані "Kazemat"
16:00 - Пішохідна екскурсія Жовківським замком та середмістям з елементами театралізації
19:00 - Кава-брейк з тістечками в "Цукерні"
20:30 - Повернення до готелю, вільний час
Новий рік у львівських замках: Золочівський замок22:00 - Новорічна програма в ресторані готелю

День 3-й: Екскурсія "Різдвяний пряник Львова"
10:30 - Сніданок
11:30 - Виїзд на екскурсію
12:00 – Святкова пішохідна екскурсія Львовом "Різдвяний пряник"
14:30 - Обід з дегустацією львівських настоянок та наливок у ресторані "Балувана Галя"
15:30 – Продовження екскурсії Львовом - "НеКласичний Львів"
18:20 - Прибуття на залізничний вокзал Львова, від'їзд на "Інтерсіті+"
23:50 - Прибуття до Києва

УМОВИ БРОНЮВАННЯ ТА СКАСУВАННЯ УЧАСТІ У ПОДОРОЖІ "НОВИЙ РІК У ЗАМКАХ ЛЬВОВА: ЖОВКВА, ОЛЕСЬКО, ПІДГІРЦІ, ЗОЛОЧІВ"

Новий рік у львівських замках: Підгорецький замокДля гарантованого бронювання участі в екскурсійній поїздці "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів" необхідна попередня оплата у розмірі 100% від повної вартості компенсації витрат по подорожі та заброньованих готельних номерів протягом 3 календарних днів з моменту отримання підтвердження про бронювання.

Після закінчення цього терміну при відсутності фінансового підтвердження бронювання, бронь автоматично анулюється.

Умови ануляції участі в новорічній подорожі "
Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів":
- скасування до 01.10.20__ р. вкл. - повернення 95% Внеску
- скасування до 01.11.20__ р. вкл. - повернення 75% Внеску
- скасування до 01.12.20__ р. вкл. - повернення 50% Внеску
- скасування до 15.12.20__ р. вкл.- повернення 25% Внеску
- скасування після 15.12.20__ р. вкл. - Внесок не повертається
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ФОТОЗВІТ ПРО ПОДОРОЖ "НОВИЙ РІК У ЗАМКАХ ЛЬВОВА: ЖОВКВА, ОЛЕСЬКО, ПІДГІРЦІ, ЗОЛОЧІВ", 30 ГРУДНЯ 2018 РОКУ - 1 СІЧНЯ 2019 РОКУ, ДЕНЬ 1-Й

ФОТОЗВІТ ПРО ПОДОРОЖ "НОВИЙ РІК У ЗАМКАХ ЛЬВОВА: ЖОВКВА, ОЛЕСЬКО, ПІДГІРЦІ, ЗОЛОЧІВ", 30 ГРУДНЯ 2018 РОКУ - 1 СІЧНЯ 2019 РОКУ, ДЕНЬ 2-Й

ФОТОЗВІТ ПРО ПОДОРОЖ "НОВИЙ РІК У ЗАМКАХ ЛЬВОВА: ЖОВКВА, ОЛЕСЬКО, ПІДГІРЦІ, ЗОЛОЧІВ", 30 ГРУДНЯ 2018 РОКУ - 1 СІЧНЯ 2019 РОКУ, ДЕНЬ 3-Й

Де в Україні найкраще відчути атмосферу європейського Нового року, як не на Львівщині? Величні замки "Золотої підкови" гостинно відчинять свої брами та влаштують для Клубу мандрівників "НавколоUA" урочистий прийом прямо напередодні чарівного зимового свята. Кращі гіди Львова познайомлять з давніми різдвяними традиціями міста Лева та проведуть такими закутками, де ви ще точно не бували. А ідеальну новорічну ніч забезпечить "ідеальне місто" Жовква!
Діставшись Львова потягом "Інтерсіті+", ми одразу ж вирушимо у подорож середньовічною історією краю, свідками котрої є старовинні замки Львівщини. Урочисто прикрашений Золочівський замок зустріне святковим обідом та влаштує екскурсію своїми палацами та підземеллями. Підгорецький замок чи не вперше відкриє для нас свої внутрішні зали та галереї, де нарешті розмістили нову музейну експозицію. А Олеський замок постане перед нами у світлі факелів та занурить у лицарське життя справжніх воїнів-гриднів, які продемонструють бої на мечах та навчить середньовічних танців. Олеські гостини завершаться старогалицьким королівським бенкетом у замковій гридниці з дегустацією фірмових наливок та настоянок.
Передноворічний день ми почнемо у мандрах святими місцями Галичини – завітаємо на екскурсію до оборонного Крехівського монастиря, а потім через пагористі пасма Розточчя дістанемось Страдчанської гори, щоб спуститися до оповитої легендами Страдецької печери. Невдовзі повернемось до королівської Жовкви, яка у ці дні слугуватиме резиденцією клубу "НавколоUA". Екскурсію "ідеальним містом" епохи Ренесансу проведе особисто каштелян Жовківського замку. У кожного буде можливість доторкнутися до стрілок годинника на вежі ратуші, який рівно о 24:00 сповістить нам про настання нового 2019 року!
Останній день після пізнього сніданку присвятимо різдвяному Львову – дещо сонному після новорічної ночі, але святково вбраному та духмяно-смачному. На нашому екскурсійному шляху будуть і найкрасивіші палаци, і різдвяні містечка, і смачні пляцки. Знайомство з некласичним, але дуже різдвяним Львовом забезпечує "Кумпель-Тур"!
На дві ночі учасників новорічної подорожі прийматиме комфортабельний та креативний жовківський готель "Парк". Деталі новорічної програми та бенкетне меню поки що тримають у секреті. Буде ще багато сюрпризів!

Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13