Нетипова Полтавщина: Опішня, Решетилівка та Ніч в музеї!

 ›   ›   ›  Нетипова Полтавщина: Опішня, Решетилівка та Ніч в музеї!

Нетипова Полтавщина: Опішня, Решетилівка та Ніч в музеїМистецька Полтавщина без шароварщини – таку нетипову програму підготував Клуб мандрівників НавколоUA для своїх постійних учасників, а також усіх, хто бажає проїхатися маловідвідуваними місцями цього колоритного регіону, зануритися у його творчу атмосферу та відкрити для себе іншу Полтаву. Цього разу ми старанно оминемо усі популярні гоголівські місця на користь інших, набагато цікавіших.

Прибувши вранці до Полтави комфортабельним денним потягом "Інтерсіті+", ми одразу вирушимо на північ області, щоб відшукати грандіозні вали найбільшого у світі скіфського городища Гелон та дізнатися про війну скіфів с персами. Далі відвідаємо столицю українського гончарства – село Опішня, щоб побачити найкращі витвори мистецтва кераміки, навчитися мистецтву роботи з глиною та придбати справжній полив'яний опішнянський посуд. А на місцевій етно-садибі нас пригостять автентичними полтавськими стравами, зокрема каченою кашею "Крупці".

Столиця українського гочарства - село ОпішняНадвечір нас чекає занурення у світ мистецтва. Полтавський художній музей підготує для нас особливу вечірню програму з театралізованою костюмованою екскурсією своїми експозиціями!

Другий день подорожі почнемо з екскурсії до Полтавського краєзнавчого музею, який має не лише унікальну будівлю у стилі українського модерну, а й надзвичано цікаву експозицію про історію краю. На виході нас вже чекатиме відомий полтавський гід Анна Шендрик. Завдяки її екскурсії "Таємниці полтавських масонів" ми побачимо місто з абсолютно нового ракурсу та дізнаємось багато несподіваного про деяких його видатних мешканців.

А яка ж Полтава без галушок? Продегустувати усі можливі різновиди цієї легендарної страви, від традиційних до авангардних, нам запропонує Перша галушкова мануфактура "Комора".

Не оминем ми і надзвичайно цікавий літературно-меморіальний музей Панаса Мирного, який багато хто вважає кращим музейним закладом Полтави. А насамкінець побуваємо у Решитилівці, щоб побачити, як виготовляютьПолтавський краєзнавчий музей знамениті решетилівські вишиванки білим по білому. Додому повертатимемось також на "Інтерсіті+".

У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ВКЛЮЧЕНО:
- бронювання готельних номерів з усіма зручностями (місце в двомісному номері категорії "Стандарт" в готелі "Атмосфера" (м. Полтава); доплата за одномісне розміщення в номері - ___ грн; можливе розміщення в номерах підвищеної комфортності);
- транспортне обслуговування по всьому маршруту комфортабельним мікроавтобусом,
- супровід представниками Клубу мандрівників НавколоUA по всьому маршруту (тематичні друковані та відеоматеріали, інформаційна підтримка, консультації),
- харчування по маршруту (сніданок, 2 обіди, дружня вечеря-бенкет);
- майстер-клас в Заповіднику гончарста в Опішні;
- екскурсійне обслуговування на всіх об'єктах;
- вхідні квитки в усі музеї, парки і т.д. 

Музей Панаса Мирного, ПолтаваУ ВАРТІСТЬ УЧАСТІ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
- проїзд до Полтави та назад (приблизна вартість квитків на поїзд ІНТЕРСІТІ+ "Київ - Полтава" та "Полтава - Київ" на 1 дорослого - ___ грн)

 Вартість участі:
- при реєстрації до __.__.20__ р. - ___ грн
- при реєстрації після __.__.20__ р. - ___ грн

Для учасників, які приєднуються до подорожі власним автомобілем:
- при реєстрації до __.__.20__ р. - ___ грн
- при реєстрації після __.__.20__ р. - ___ грн

Заявки на участь у паоїздці "Нетипова Полтавщина: Опішня, Решетилівка та Ніч в музеї!" та стартові внески приймаємо до __.__.20__ р.

Для оформлення заявки на участь в екскурсійній подорожі "Нетипова Полтавщина: Опішня, Решетилівка та Ніч в музеї!" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

Нічна театралізовано-костюмована екскурсія, Полтавський художній музейПРОГРАМА ПОДОРОЖІ "НЕТИПОВА ПОЛТАВЩИНА: ОПІШНЯ, РЕШЕТИЛІВКА ТА НІЧ В МУЗЕЇ!":

День 1-й, субота: Екскурсія "Столиця гончарства та ніч в музеї"
10:00 - Прибуття в Полтаву на Інтерсіті+, посадка в автобус, переїзд до Котельви
11:30 - Котельва: екскурсія на скіфське городище "Гелон"
13:00 - Опішня: обід в "Старому хуторі"
14:00 - Опішня: Заповідник гончарства, майстер-клас, садиби-музеї гончарів
18:00 - Полтава: прибуття до готелю
18:30 - Театралізована екскурсія в Полтавському художньому музеї
21:00 - Дружня вечеря-бенкет в ресторані "Тераса територія м'яса"

День 2-й, субота: Екскурсія "Таємниці полтавських масонів та решетилівська вишиванка"
08:30 - Сніданок, вихід на пішохідну прогулянку
Фабрика художественных промыслов, Решетиловка10:00 - Полтавський краєзнавчий музей
11:30 - Авторська екскурсія Анни Шендрик "Таємниці полтавських масонів"
13:30 - Обід-дегустація галушок у Першій галушковій мануфактурі "Комора"
15:00 - Відвідання Музею Панаса Мирного
17:00 - Решетилівка: екскурсія на фабрику художніх промислів
19:30 - Прибуття на залізничний вокзал м. Полтава

УМОВИ БРОНЮВАННЯ ТА СКАСУВАННЯ УЧАСТІ У ПОДОРОЖІ "НЕТИПОВА ПОЛТАВЩИНА: ОПІШНЯ, РЕШЕТИЛІВКА ТА НІЧ В МУЗЕЇ!"

Для гарантованого бронювання участі у подорожі "Нетипова Полтавщина: Опішня, Решетилівка та Ніч в музеї! " необхідна попередня оплата у розмірі 100% від повної вартості компенсації витрат по подорожі та заброньованих готельних номерів протягом 3 календарних днів з моменту отримання підтвердження про бронювання.

,ісля закінчення цього терміну при відсутності фінансового підтвердження бронювання, бронь автоматично анулюється.

Умови ануляції участі в святковій подорожі "Нетипова Полтавщина: Опішня, Решетилівка та Ніч в музеї!":
- скасування до __.__.20__ р. вкл. - повернення 95% Внеску
- скасування до __.__.20__ р. вкл. - повернення 70% Внеску
- скасування до __.__.20__ р. вкл.- повернення 30% Внеску
- скасування після __.__.20__ р. вкл. - Внесок не повертається

МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ФОТОЗВІТ ПРО ПОДОРОЖ "ГОГОЛІВСЬКІ МІСТЕРІЇ ТА СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК" 20-21 СЕРПНЯ 2016 РОКУ, ДЕНЬ 2-Й.

ФОТОЗВІТ ПРО ПОДОРОЖ "ГОГОЛІВСЬКІ МІСТЕРІЇ ТА СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК" 20-21 СЕРПНЯ 2016 РОКУ, ДЕНЬ 1-Й.

ФОТОЗВІТ ПРО ПОДОРОЖ "ГОГОЛІВСЬКА ПОЛТАВЩИНА" 3-4 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ.

Мистецька Полтавщина без шароварщини – таку нетипову програму підготував Клуб мандрівників "НавколоUA" для своїх постійних учасників, а також усіх, хто бажає проїхатися маловідвідуваними місцями цього колоритного регіону, зануритися у його творчу атмосферу та відкрити для себе іншу Полтаву. Цього разу ми старанно оминемо усі популярні гоголівські місця на користь інших, набагато цікавіших.
Прибувши вранці до Полтави комфортабельним денним потягом "Інтерсіті+", ми одразу вирушимо на північ області, щоб відшукати грандіозні вали найбільшого у світі скіфського городища Гелон та дізнатися про війну скіфів с персами. Далі відвідаємо столицю українського гончарства – село Опішня, щоб побачичти найкращі витвори мистецтва кераміки, навчитися мистецтву роботи з глиною та придбати справжній полив'яний опішнянський посуд. А на місцевій етно-садибі нас пригостять автентичними полтавськими стравами, зокрема каченою кашею "Крупці".
Надвечір нас чекає занурення у світ мистецтва. Полтавський художній музей підготує для нас особливу вечірню програму з театралізованою комтюмовано екскурсією своїми експозиціями, змістовною прогулянкою вечірнім містом та навіть можливістю подивитися на зоряне небо у справжній телескоп!
Другий день подорожі почнемо з екскурсії до Полтавського краєзнавчого музею, який має не лише унікальну будівлю у стилі українського модерну, а й надзвичано цікаву експозицію про історію краю. На виході нас вже чекатиме відомий полтавський гід Анна Шендрик. Завдяки її екскурсії "Таємниці полтавських масонів" ми побачимо місто з абсолютно нового ракурсу та дізнаємось багато несподіваного про деяких його видатних мешканців.
А яка ж Полтава без галушок? Продегустувати усі можливі різновиди цієї легендарної страви, від традиційних до авангардних, нам запропонує Перша галушкова мануфактура "Комора".
Не оминем ми і надзвичайно цікавий літературно-меморіальний музей Панаса Мирного, який багато хто вважає кращим музейним закладом Полтави. А насамкінець побуваємо у Решитилівці, щоб побачити, як виготовляють знамениті решетилівські вишиванки білим по білому. Додому повертатимемось також на "Інтерсіті".

Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13