Подільські обереги: Буша, Могилів-Подільський + Долина ірисів

 ›   ›   ›  Подільські обереги: Буша, Могилів-Подільський + Долина ірисів

Тур до БушіПриголомшливі дністровські пейзажі, вражаючі чудеса природи, потужні місця сили, таємничі загадки історії та прекрасні витвори мистецтва - усе це давно вже чекає учасників Клубу мандрівників НавколоUA на самому півдні Поділля. Цей дещо відокремлений, багатонаціональний, прикордонний край також має свої кулінарні особливості, якими неодмінно порадує учасників цієї триденної подорожі на Трійцю.

Подорож почнеться у Вінниці, куди ми прибудемо на "Інтерсіті". Не гаячи часу, вирушимо на південь, але по дорозі завітаємо до Браїлова, щоб відвідати палац родини фон Мекк, де часто гостював Петро Чайковський - матимемо можливість торкнутися клавіш інструменту, на якому колись грав сам композитор.

Другу половину дня присвятимо екскурсії по місту Могилів-Подільський, яке стане нашою базою на усі наступні дні. Побачимо єдиний в Україні пам'ятник Джону Леннону, дізнаємось популярну міську Могилів-Подільскийлегенду про перший у світі пам'ятник Гоголю, зазирнем у ДОТи Могилів-Ямпільського укріпрайону та оглянемо кращу панораму міста з Бронницької гори. А насамкінець познайомимося з секретами давнього мистецтва подільських витинанок, які здавна слугували своєрідними оберегами в хатах.

На вечерю нам готують страви молдавської кухні, яка є поширеною у цих прикордонних з Молдовою краях: мамалига, маїна, баченята, букурія. Звісно, буде і дегустація місцевого домашнього вина.

Ранок другого дня зустрінемо у селі-музеї Букатинка, яке перетворює на мистецьке диво відомий скульптор Олексій Альошкін. Цей колоритний митець особисто проведе нам екскурсію своєю дивакуватою художньою садибою, наповненою безліччю творчих змістів.

Нарешті дістанемось дивовижної Буші, де нас гостинно зустріне родина Пірняків, які є справжніми хранителями таємниць цього фантастичного місця. Серед цих таємниць - і знаменитий "Бушанський рельєф" Козацьке кладовище, Бушау скельному храмі, і трагічна історія загибелі Бушанського замку, і неймовірні хрести на козацькому цвинтарі, і "кам'яні водоспади" Гайдамацького яру. Обід влаштуємо у формі пікніка зі стравами з вогню (борщ з казана, каша-жменька з 5 круп, пиріг з абрикосовим варенням). Вечеря також буде суто українська, в етностилі, та ще й з дегустацією домашніх настоянок.

В останній день учасників чекає невеличке випробування - піший підйом на високу кручу над Дністром, на карнизі якої примостився Лядовський Усікновенський скельний монастир. Вважається, що це найдавніший монастир на території Україні - його заснував преподобний Антоній Печерський по дорозі з Афону до Києва.

В Мурованих Курилівцях побачимо замок-палац роду Чурилів. А поблизу Сніткова саме у цей час цвістиме Долина диких ірисів - це буде найромантичніший пункт на нашому машруті. По дорозі до Вінниці ще встигнемо поглянути на розкішний вокзал у Жмеринці, але недовго, щоб не запізнитися на наш "Інтерсіті", який повезе нас назад до Києва.

Лядовський монастирУ ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ВКЛЮЧЕНО:  
 - бронювання готельних номерів в готелі "Смарагд" у Могилів-Подільскому (2 ночі; місце в двомісному номері категорії "Стандарт" з усіма зручностями);  доплата за одномісне розміщення в номері - під запит; можливе розміщення в номерах підвищеної комфортності;
- транспортне обслуговування по всьому маршруту комфортабельним мікроавтобусом з кондиціонером та мультимедійною системою з телевізором;
- супровід представниками Клубу мандрівників НавколоUA по всьому маршруту (тематичні друковані та відеоматеріали, інформаційна підтримка, консультації),
- харчування за маршрутом (2 сніданки (європейського типу), 2 обіди, 2 вечері (1 дружній вечірній банкет з дегустацією традиційної молдавської кухні і домашнього вина; 1 вечір регіональної української кухні з дегустацією домашніх настоянок);
- екскурсійне обслуговування на всіх об'єктах;
- вхідні квитки в усі музеї, парки, всі майстер-класи і т.д. 

Долина ірисівУ ВАРТІСТЬ УЧАСТІ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
- проїзд до Вінниці та назад (приблизна вартість квитків на потяг ІНТЕРСІТІ "Київ-Вінниця" та "Вінниця-Київ" - ___ грн.)

Вартість участі - ____ грн.

Для учасників, які приєднуються до подорожі власним автомобілем - ____ грн.

Вартість участі дітей розраховується індивідуально.


Для оформлення заявки на тур "Подільські обереги: Буша, Могилів-Подільський + Долина ірисів" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ "ПОДІЛЬСЬКІ ОБЕРЕГИ: БУША, МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСКИЙ + ДОЛИНА ІРИСІВ":

Скульптор Олексій Альошкін

День 1-й: Екскурсія "Подільскі витинанки"
06:50 - Виїзд з Києва на "Інтерсіті"
09:30 - Прибуття до Вінниці, посадка в мікроавтобус, виїзд на екскурсію
10:15 - Браїлів: садиба фон Мекк, музей Чайковського, Свято-Троїцький жіночий монастир
13:00 - Прибуття до готелю "Смарагд" в Могилів-Подільському, обід
14:30 - Екскурсія містом: Бронницька гора (краща панорама міста), Миколаївський собор, ДОТи Могилів-Подільского укріпрайону, пам'ятник Джону Ленону
17:00 - Музей витинанки: екскурсія, майстер-клас від відомої майстрині Оксани Городинської
19:30 - Вечеря-бенкет

День 2-й: Екскурсія "Душа Буші"
08:30 - Сніданок в готелі, виїзд на екскурсію
10:00 - Село-музей Букатинка: візит до садиби-музею відомого скульптора Олексія Альошкіна
12:30 - Буша: Гайдамацький яр
Пам13:30 - Обід-пікнік
14:30 - Державний історико-культурний заповідник "Буша": Бушанський замок, скельних храм, етнографічний музей, козацький цвинтар
19:30 - Вечеря в етностилі

День 3-й: Екскурсія "Лядова та Долина ірисів"
08:30 - Сніданок в готелі, виїзд на екскурсію
10:00 - Лядовський Усікновенський скельний монастир
13:00 - Муровані Курилівці: Замок Чурилів
14:00 - Обід
15:30 - Снітків: Долина ірисів
17:30 - Жмеринка: залізничний вокзал, костел Св. Олексія, історичний музей
20:30 - Прибуття на Вінницький залізничний вокзал, посадка в "Інтерсіті", виїзд до Києва
23:50 - Прибуття до Києва

ВитинанкаУМОВИ БРОНЮВАННЯ ТА СКАСУВАННЯ УЧАСТІ У ПОЇЗДЦІ "ПОДІЛЬСКІ ОБЕРЕГИ: БУША, МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСКИЙ + ДОЛИНА ІРИСІВ"

Для гарантованого бронювання участі в поїздці "Подільські обереги: Буша, Могилів-Подільський + Долина ірисів" необхідна попередня оплата у розмірі 100% від повної вартості компенсації витрат по подорожі та заброньованих готельних номерів протягом 3 календарних днів з моменту отримання підтвердження про бронювання.

Після закінчення цього терміну при відсутності фінансового підтвердження бронювання, бронь автоматично анулюється.

Умови ануляції участі в турі "Подільські обереги: Буша, Могилів-Подільський + Долина ірисів" дивись детальніше у розділі "Правила участі".

МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13