Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів

 ›   ›   ›  Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів

Прадавні монастирі, козацькі святині, шедеври традиційної культури та безкрайня широчінь Десни, яка у квітні розливається справжнім морем аж до горизонту - усе це чекає учасників весняної подорожі Клубу мандрівників НавколоUA Чернігівським Поліссям - найпівнічнішим регіоном України.

Вас напевно розчулить патріархальна атмосфера провінційного Коропа, вразить давня козацька Іллінська церква-фортеця і здивує історія революціонера-терориста Миколи Кибальчича, який примудрився винайти ракету в тюремній камері, очікуючи страти за замах на царя.

А яскраві гастрономічні враження забезпечать сучасні коропські фермери Микола Мисник та Світлана Карацюба, які гостинно запросять учасників подорожі на обід з дегустацією органічних молочних продуктів, страв з домашньої свинини породи "Мангал" та яблучних соків прямого віджиму місцевого виробництва. І кожен учасник отримає на згадку традиційний коропський пряник.

Царські історії продовжаться у Вишеньках, де зберігся оригінальний Тур Розлив Десни у Новгород-Сіверськомупалац генерал-фельдмаршала Петра Румянцева-Задунайського, в якому він приймав імператрицю Катерину Велику. А найбільшим сюрпризом, який готує нам Мезинський національний природний парк, напевно стане дивовижна краса природи Сіверщини під час розливу Десни.

Головною метою цього туру буде місто-музей Новгород-Сіверський, колишня столиця Сіверського князівства. Саме звідси сіверський князь Ігор Святославич вирушив у свій знаменитий похід на половців, про який яскраво розповідає середньовічний бестселер "Слово о полку Ігоревім". Ми прогуляємося по старовинним кварталам містечка, де знімали багато сцен фільму "Поводир", відвідаємо музей "Слова" в прекрасно відреставрованому Спасо-Преображенському монастирі й помилуємося кращою панорамою розливу Десни з монастирських стін.

Після цього вирушимо до старовинного козацького міста Глухів - колишньої гетьманської резиденції і штаб-квартири мега-корпорації цукрозаводчиків і меценатів Терещенків. Тут зберігся козацький храм, в якому присягали українські гетьмани, залишки оборонних укріплень Глухівської фортеці та неймовірний Трьох-Анастасіївський кафедральний собор-усипальниця роду Терещенків з приголомшливими розписами в інтер'єрі. Бажаючі зможуть оглянути панораму міста з 40-метрової висоти водонапірної вежі - шедевра конструктивізму.Тур Розлив Десни у Новгород-Сіверському

А по дорозі додому ще заглянемо в музей кролевецького ткацтва та, якщо пощастить, побачимо перші паростки на знаменитій яблуні-колонії.

Прийматиме нас комфортабельний чотиризірковий готель "Слов'янський", що розташований прямо біля стін Спасо-Преображенського монастиря в Новогороді-Сіверському.

У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ВКЛЮЧЕНО:
- проживання в чотиризірковому готелі "Слов'янський" (місце в двомісному номері категорії "Стандарт" з усіма зручностями; доплата за одномісне розміщення в номері - 265 грн.);
- транспортне обслуговування по всьому маршруту комфортабельним мікроавтобусом;
- супровід представниками Клубу мандрівників НавколоUA по всьому маршруту (тематичні друковані та відеоматеріали, інформаційна підтримка, консультації);
- харчування по маршруту (сніданок, 2 обіди, вечеря-бенкет);
- екскурсійне обслуговування на всіх об'єктах;Тур Розлив Десни у Новгород-Сіверському
- вхідні квитки в усі музеї

Вартість участі:
- при реєстрації до 25.03.2019 р. - 3250 грн
- при реєстрації після 25.03.2019 р. - 3500 грн

Для учасників, які приєднуються до подорожі власним автомобілем:
- при реєстрації до 25.03.2019 р. - 2750 грн
- при реєстрації після 25.03.2019 р. - 3000 грн

Вартість участі дітей розраховується індивідуально.

Заявки на участь у поїздці "Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів" та стартові внески приймаємо до 10.04.2019 р.

Для оформлення заявки на участь в екскурсійній подорожі "Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, ГлухівПРОГРАМА ТУРУ "РОЗЛИВ ДЕСНИ: НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ, КОРОП, ГЛУХІВ", 20-21 КВІТНЯ 2019 РОКУ (СУБОТА-НЕДІЛЯ):

День 1-й, 20 квітня, субота: Екскурсія "Патріархальний Короп та природа Сіверщини"
08:00 - Виїзд з Києва (станція метро "Лісова")
10:30 - Проміжна зупинка в Батурині
11:00 - Виїзд з Батурина
11:30 - Прибуття до Коропа: Іллінська церква-фортеця, музей Кібальчича
13.00 - Обід
14:00 - Виїзд з Коропа
14:15 - Прибуття у Вишеньки: палац Румянцева-Задунайського, Успенська церква
15:30 - Виїзд з Вишеньок
16:30 - Прибуття до Мезинського НПП
Тур Розлив Десни у Новгород-Сіверському19:00 - Виїзд з Мезина
20:00 - Прибуття у Новгород-Сіверський, поселення в готелі "Слов'янський", вечеря-бенкет

День 2-й, 21 квітня, неділя: Ексурсія "Княжий Новгород та гетьманський Глухів"
09:00 - Сніданок в готелі
10:00 - Пішохідна екскурсія в Спасо-Преображенський монастир
11:30 - Виїзд з готелю, екскурсія по місту
12:30 - Виїзд з Новгорода-Сіверського
13:30 - Прибуття до Глухова, обід
14:30 - Екскурсія по Глухову: Миколаївська церква, Київська брама, водонапірна вежа та ін.
16:15 - Виїзд з Глухова
17:00 - Кролевець: музей ткацтва
17:45 - Виїзд з Кролевця
21:00 - Повернення до Києва (станція метро "Лісова")

Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, ГлухівДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "РОЗЛИВ ДЕСНИ У НОВГОРОДІ-СІВЕРСЬКОМУ" 23-24 КВІТНЯ 2016 РОКУ, ДЕНЬ 1-Й

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "РОЗЛИВ ДЕСНИ У НОВГОРОДІ-СІВЕРСЬКОМУ" 23-24 КВІТНЯ 2016 РОКУ, ДЕНЬ 2-Й

УМОВИ БРОНЮВАННЯ ТА СКАСУВАННЯ УЧАСТІ У ПОЇЗДЦІ "РОЗЛИВ ДЕСНИ: НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ, КОРОП, ГЛУХІВ"

Для гарантованого бронювання участі в поїздці "Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів" необхідна попередня оплата у розмірі 100% від повної вартості компенсації витрат по подорожі та заброньованих готельних номерів протягом 3 календарних днів з моменту отримання підтвердження про бронювання.

Після закінчення цього терміну при відсутності фінансового підтвердження бронювання, бронь автоматично анулюється.

Умови ануляції участі в турі "Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів" дивись детальніше у розділі "Правила участі".

Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13