Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове

 ›   ›   ›  Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове

Українська Венеція - ВилковеСвіжі дунайські оселедці, вилківська полуниця та зріле домашнє вино Новак - три речі, заради яких варто відвідати придунайське місто Вилкове, відоме як "українська Венеція",  саме в травні. А якщо додати до цього смачного списку молоду баранину, овечі сири і навіть ... жаб'ячі лапки, не кажучи вже про велику культурну програму, пропозиція Клубу мандрівників НавколоUA проїхатитися на травневі свята Бессарабією вийде неймовірно спокусливою!

Знайомство з багатонаціональним і колоритним південним краєм ми почнемо з історичного Білгорода-Дністровського, де в ці дні, як очікується, буде проходити лицарський турнір "Меч Монкастро". Справжні лицарі в залізних латах битимуться в стінах потужної фортеці Аккерман, яка в різні часи носила імена Білгород, Четатя-Албе, Монкастро та ін. Також ми побачимо розкопки руїн давньогрецького міста Тіра, з якого 2,5 тисячі років тому почалася історія Белгорода-Дністровського, відвідаємо храми грецької, вірменської та української громад, почуємо дивовижну історію святого Іоанна Сучавського та інші перекази давнього міста.

Фортеця Аккерман, Білгород-ДністровськийРозпочати долучення до виноробної культури регіону нам дозволить Центр культури вина "Шабо". Тут ми спустимося в двохсотрічні Королівський, Хересний і Двох'ярусний підвали, де дозрівають у величезних бочках одні з кращих українських вин, відвідаємо Музейний лабіринт, а в кінці продегустуємо 6 марок вин і 2 міцних алкогольних напоїв торгової марки Shabo.

Другий день туру цілком присвятимо дивовижному місту Вилкове, де їздять не на машинах, а на човнах, гуляють не по тротуарах, а по кладках, переходять не вулиці, а єрики (канали), і не по переходах, а по мостах. Заробляють в основному риболовлею, вирощують на жирних мулистих грунтах найсмачнішу в світі полуницю, роблять домашнє вино з винограду сорту новак, який єдиний в світі зростає на воді, а горілку закушують жаб'ячими лапками. Пообідавши фірмовою вилківською юшкою з саламуром і запашним чаєм, ми вирушимо на екскурсію в заповідні дунайські плавні, де гніздяться рідкісні птахи і цвітуть лататтєві поля, і обов'язково дістанемося "Нульового кілометру" – місця, де Дунай впадає в Чорне море.

В останній день ми побуваємо в зниклому бессарабському селі Фрумушика-Нова, яке відродив на батьківщині предків одеський Парк радянського періоду, Фрумушика-Новапідприємець Олександр Паларієв. Зараз це найбільше в країні вівчарське господарство, на базі якого функціонує Центр етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова". Ми відвідаємо музей народної архітектури під відкритим небом, парк скульптур "Історія Бессарабської землі", етнографічний музей, "Парк радянського періоду", де господар збирає пам'ятники минулої епохи, а також етно-ресторан і винний льох.

Під час подорожі по сонячному бессарабському краю ми ночуватимемо під шум прибою на березі моря, а додому привеземо домашній овечий сир і відмінний настрій!

У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ВКЛЮЧЕНО:
- бронювання готельних номерів з усіма зручностями (місце в двомісному номері категорії "Стандарт+"  в готелі "Вікторія" в Затоці (1 ніч) та місце в двомісному номері категрії "Стандарт"  в основному готельному корпусі в готелі Центру сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова" (1 ніч); сума доплати за одномісне розміщення - 800 грн за дві доби;
 
- організація транспортного обслуговування по всьому маршруту комфортабельним мікроавтобусом;Центр культури вина ШАБО
 - супровід представниками Клубу мандрівників НавколоUA по всьому маршруту (тематичні друковані та відеоматеріали, інформаційна підтримка, консультації);
- організація харчування по маршруту (2 сніданки, 3 обіди (включаючи пікнік у Вилковому), 2 вечері);
- екскурсія з дегустацією в Центрі культури вина "Шабо";
- відвідування винного підвалу з дегустацією вин в Центрі етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова";
- екскурсійне обслуговування на всіх об'єктах;
- вхідні квитки в усі музеї. 

 Вартість участі:
- при реєстрації до 01.04.2020 р. - 6900 грн
- при реєстрації після 01.04.2020 р. - 7200 грн

Для учасників, які приєднуються до подорожі власним автомобілем:
- при реєстрації до 01.04.2020 р. - 5250 грн
- при реєстрації після 01.04.2020 р. - 5550 грн

Заявки на участь в екскурсії "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове" та стартові внески приймаємо до 20.04.2020 р.

Для оформлення заявки на участь в екскурсії "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

Лицарський турнір Меч Монкастро, Фортеця АккерманПРОГРАМА ТУРУ "СМАЧНА БЕССАРАБІЯ: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ТА ВИЛКОВЕ", 9-11 ТРАВНЯ 2020 РОКУ:

День 1-й, 9 травня (субота): Екскурсія "Лицарі Аккерману та колоністи Шабо"
07:45 - подача автобуса (станція метро "Виставковий центр")
08:00 - виїзд з Києва
13:30-14:30 - обід в кафе "Фрумушика" (бессарабська кухня)
15:30 - прибуття до Білгорода-Дністровського
15:30-17:30 - екскурсія по фортеці Аккерман
18:00 - прибуття в с. Шабо
18:00-20:30 - екскурсія з дегустацією в Центрі культури вина "Шабо"
21
:00 - прибуття до Сергіївки, поселення в готель "Калина", вечеря (чорноморська кухня)Річкова прогулянка в дунайські плавні, Вилкове

День 2-й, 10 травня (неділя): Екскурсія "Місто на воді: Вилкове - українська Венеція"
08:00 - сніданок
09:00 - виїзд з готелю
12.00 - прибуття у Вилкове
12:00-16:30 - оглядова екскурсія містом; обід фірмовою вилківською юшкою з саламуром, запашним чаєм й фірмовим вином "Новак"; річкова прогулянка в дунайські плавні з відвідуванням "0 кілометра"
16:30 - виїзд з Вилково
21:30 - прибуття до Центру етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова", поселення в готелі, вечеря (бессарабська кухня) з дегустацією домашнього вина й декількох сортів овечого сиру

День 3-й, 11 травня (понеділок): Екскурсія "Історія Бессарабської землі"
09:00 - сніданок
Фрумушика-Нова10:00-12:00 - екскурсія по Центру етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова" (музей народної архітектури під відкритим небом, парк скульптур "Історія Бессарабської землі", етнографічний музей, "Парк радянського періоду")
12:00 - виїзд з "Фрумушики-Нова"
16:00-16:30 - обід
23:00 - прибуття до Києва (станція метро "Виставковий центр")
 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "СМАЧНА БЕССАРАБІЯ: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ТА ВИЛКОВЕ", 3-5 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ. ДЕНЬ 1-Й.

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "СМАЧНА БЕССАРАБІЯ: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ТА ВИЛКОВЕ", 3-5 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ. 2-3 ДНІ.

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "СМАЧНА БЕССАРАБІЯ: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ТА ВИЛКОВЕ", 7-9 ТРАВНЯ 2016 РОКУ. ДЕНЬ 1-Й.

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "СМАЧНА БЕССАРАБІЯ: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ТА ВИЛКОВЕ", 7-9 ТРАВНЯ 2016 РОКУ. 2-3 ДНІ.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13