Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове

 ›   ›   ›  Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове

Українська Венеція - ВилковеСвіжі дунайські оселедці, вилківська полуниця та зріле домашнє вино Новак - три речі, заради яких варто відвідати придунайське місто Вилкове, відоме як "українська Венеція",  саме на початку літа. А якщо додати до цього смачного списку молоду баранину, овечі сири і навіть ... жаб'ячі лапки, не кажучи вже про велику культурну програму, пропозиція Клубу мандрівників НавколоUA проїхатитися на Зелені Свята Бессарабією вийде неймовірно спокусливою!

Знайомство з багатонаціональним і колоритним південним краєм ми почнемо з історичного Білгорода-Дністровського, де в ці дні, як очікується, буде проходити лицарський турнір "Меч Монкастро". Справжні лицарі в залізних латах битимуться в стінах потужної фортеці Аккерман, яка в різні часи носила імена Білгород, Четатя-Албе, Монкастро та ін. Також ми побачимо розкопки руїн давньогрецького міста Тіра, з якого 2,5 тисячі років тому почалася історія Белгорода-Дністровського, відвідаємо храми грецької, вірменської та української громад, почуємо дивовижну історію святого Іоанна Сучавського та інші перекази давнього міста.

Фортеця Аккерман, Білгород-ДністровськийРозпочати долучення до виноробної культури регіону нам дозволить Центр культури вина "Шабо". Тут ми спустимося в двохсотрічні Королівський, Хересний і Двох'ярусний підвали, де дозрівають у величезних бочках одні з кращих українських вин, відвідаємо Музейний лабіринт, а в кінці продегустуємо 6 марок вин і 2 міцних алкогольних напоїв торгової марки Shabo.

Другий день туру цілком присвятимо дивовижному місту Вилкове, де їздять не на машинах, а на човнах, гуляють не по тротуарах, а по кладках, переходять не вулиці, а єрики (канали), і не по переходах, а по мостах. Заробляють в основному риболовлею, вирощують на жирних мулистих грунтах найсмачнішу в світі полуницю, роблять домашнє вино з винограду сорту новак, який єдиний в світі зростає на воді, а горілку закушують жаб'ячими лапками. Пообідавши фірмовою вилківською юшкою з саламуром і запашним чаєм, ми вирушимо на екскурсію в заповідні дунайські плавні, де гніздяться рідкісні птахи і цвітуть лататтєві поля, і обов'язково дістанемося "Нульового кілометру" – місця, де Дунай впадає в Чорне море.

В останній день ми побуваємо в зниклому бессарабському селі Фрумушика-Нова, яке відродив на батьківщині предків одеський Парк радянського періоду, Фрумушика-Новапідприємець Олександр Паларієв. Зараз це найбільше в країні вівчарське господарство, на базі якого функціонує Центр етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова". Ми відвідаємо музей народної архітектури під відкритим небом, парк скульптур "Історія Бессарабської землі", етнографічний музей, "Парк радянського періоду", де господар збирає пам'ятники минулої епохи, а також етно-ресторан і винний льох.

Під час подорожі по сонячному бессарабському краю ми ночуватимемо під шум прибою на березі моря, а додому привеземо домашній овечий сир і відмінний настрій!

У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ВКЛЮЧЕНО:
- проживання: 1 ніч в готелі "Калина" в Сергіївці (місце в двомісному номері категорії "Стандарт" з усім зручностями) і 1 ніч в готелі Центру сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова" (місце в двомісному номері категрії "Стандарт" зі всіма зручностями в основному готельному корпусі), сума доплати за одномісне розміщення - 525 грн за дві доби;
 
- транспортне обслуговування по всьому маршруту комфортабельним мікроавтобусом;Центр культури вина ШАБО
 - супровід представниками Клубу мандрівників НавколоUA по всьому маршруту (тематичні друковані та відеоматеріали, інформаційна підтримка, консультації);
- харчування по маршруту (2 сніданки, 3 обіди (включаючи пікнік у Вилковому), 2 вечері);
- екскурсія з дегустацією в Центрі культури вина "Шабо";
- відвідування винного підвалу з дегустацією вин в Центрі етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова";
- екскурсійне обслуговування на всіх об'єктах;
- вхідні квитки в усі музеї. 

 Вартість участі 1 дорослого:
при бронюванні до 15.05.2017 р - 4850 грн.
при бронюванні після 15.05.2017 р - 5100 грн.

Для учасників, які беруть участь в турі на власному автомобілі:
при бронюванні до 15.05.2017 р - 3950 грн.
при бронюванні після 15.05.2017 р - 4200 грн.

Вартість участі дітей розраховується індивідуально.

Заявки на участь у турі "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове" та стартові Внески приймаємо до 28.05.2017 р. Для оформлення заявки заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

Лицарський турнір Меч Монкастро, Фортеця АккерманПРОГРАМА ТУРУ "СМАЧНА БЕССАРАБІЯ: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ТА ВИЛКОВЕ", 3-5 ЧЕРВНЯ 2017 Р.:

День 1-й:
07:45 - подача автобуса (станція метро "Виставковий центр")
08:00 - виїзд з Києва
13:30-14:30 - обід в кафе "Фрумушика" (бессарабська кухня)
15:30 - прибуття до Білгорода-Дністровського
15:30-17:30 - екскурсія по фортеці Аккерман
18:00 - прибуття в с. Шабо
18:00-20:30 - екскурсія з дегустацією в Центрі культури вина "Шабо"
21
:00 - прибуття до Сергіївки, поселення в готель "Калина", вечеря (чорноморська кухня)Річкова прогулянка в дунайські плавні, Вилкове

День 2-й:
08:00 - сніданок
09:00 - виїзд з готелю
12.00 - прибуття у Вилкове
12:00-16:30 - оглядова екскурсія містом; обід фірмовою вилківською юшкою з саламуром, запашним чаєм й фірмовим вином "Новак"; річкова прогулянка в дунайські плавні з відвідуванням "0 кілометра"
16:30 - виїзд з Вилково
21:30 - прибуття до Центру етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова", поселення в готелі, вечеря (бессарабська кухня) з дегустацією домашнього вина й декількох сортів овечого сиру

День 3-й:
09:00 - сніданок
 
Фрумушика-Нова10:00-12:00 - екскурсія по Центру етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова" (музей народної архітектури під відкритим небом, парк скульптур "Історія Бессарабської землі", етнографічний музей, "Парк радянського періоду")
12:00 - виїзд з "Фрумушики-Нова"
16:00-16:30 - обід
23:00 - прибуття до Києва (станція метро "Виставковий центр")
 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "СМАЧНА БЕССАРАБІЯ: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ТА ВИЛКОВЕ", 7-9 ТРАВНЯ 2016 РОКУ. ДЕНЬ 1-Й.

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "СМАЧНА БЕССАРАБІЯ: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ТА ВИЛКОВЕ", 7-9 ТРАВНЯ 2016 РОКУ. 2-3 ДНІ.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13