Винний шлях Закарпаття: від сироварів Рахівщини до Chateau Chizay

 ›   ›   ›  Винний шлях Закарпаття: від сироварів Рахівщини до Chateau Chizay

Тур Винний шлях ЗакарпаттяКлуб мандрівників НавколоUA продовжує відкривати своїм учасникам популярні та маловідомі смаки Закарпаття. Цьогорічна поїздка у край замків, термальних джерел, сирів та вина стане своєрідним тест-драйвом деяких найсмачніших локацій майбутнього туристичного маршруту "Дороги вина та смаків Закарпаття", та не лише...

У програмі подорожі:
- 4 винні дегустації;
- відвідання 3-х сироварень;
- крафтове пиво та м'ясні делікатеси;
- обіди та вечері в кращих ресторанах;
- мінеральні джерела та купальні;
- "Боржавська вузькоколійка"

Тур Винний шлях ЗакарпаттяЩоб проїхати через більшу частину Закарпаття від Рахова до Мукачева, ми почнем подорож з вокзалу Івано-Франківська, куди прибудемо нічним потягом. Першою видовищною та смачною зупинкою на маршруті буде "Полонина Перці" на самому кордоні Івано-Франківщини і Закарпаття - Яблуницькому перевалі. Крім неймовірних краєвидів на Свидовецький масив, тут нас почастують полонинськими сирами - будзом та вурдою.

Далі завітаємо до Квасів, що славляться квасною водою, тобто мінеральними джерелами. Після інтенсивної пішої ексурсії 12-ма джерелами, вода в яких зовсім різна, ми дістанемось одного з кращих закарпатських ресторанів "Гагарін і бокораш". Тут нас чекає зустріч з сироваром Світланою Злобіною, експертом з питань закарпатської кухні. Вона влаштує нам дегустацію гуцульської овечої бриндзі - першого українського продукту, який отримає захищену назву походження PDO (protected designation of origin). Також продегустуємо кращі сорти місцевого крафтового пива "Ципа".

У фіналі дня нас чекає знайомство з "найбагатшим селом України", як часто називають село Нижня Апша. Крім величезної кількості сучасних котеджів-палаців, також побачимо унікальну дерев'яну церкву Св. Миколая Чудотворця, збудовану в 1604 році в готичному стилі.Винний шлях Закарпаття

Наступний ранок присвятимо містечку Хуст: прогуляємося нещодавно відреставрованим центром та піднімемось на Замкову гору до руїн Хустського замку, який пов'язують з легендами про графа Дракулу. Під час екскурсії до фермерського господарства "Бараново" в Ізі познайомимось з давніми місцевими промислами - лозоплетінням та сироварінням, а також продегустуємо 5 сортів сиру та 2 види бринзи.

Із залізничної станції Виноградова на потязі "Анця Кушницька" ми вирушимо на екскурсію Боржавською вузькоколійкою - однією з небагатьох вузькоколійних залізниць, що досі діють в Україні. "Закарпатський трамвай" довезе нас до села Шаланки, де з XVII століття зберігся винний підвал "Кабодере", в якому пив вино сам князь Ференц II Ракоці. Нинішня господиня підвалу готує для нас власну винну дегустацію, а також обід з угорськими стравами.

Ще пару годин присвятимо екскурсії історичним центром міста Берегове, яку проведе нам кращий знавець історії краю, директор музею "Берегівщина" Іван Шепа. Екскурсія завершиться у "Старому підвалі" винороба Тетяни Гаврильченко, яка розкаже про особливості домашнього виноробства на Закарпатті та представить дегустацію 6 сортів вина та виноградного соку.Винний шлях Закарпаття

Ранок останнього дня усі бажаючі зможуть розпочати з оздоровлюючих водних процедур в сучасному комплексі термальних басейнів "Жайворонок". Після цього нас чекає кульмінаційна частина подорожі - велика програма на Chateau Chizay. У музеї виноградарства побачимо старовинний виноградарський і виноробний реманент та дізнаємось, як легендарний напій виготовляли наші предки. І, звісно, продегустуємо кращі зразки продукції цього великого та сучасного винзаводу.

І це ще не все! Фінальну точку в дегустаційній програмі нашої подорожі поставить один з найтитулованіших приватних виноробів Закарпаття Руслан Орос, переможець останніх двох фестивалів "Червене вино". Серед 6-ти сортів вина, які він представить на дегустацію, обов'язково буде і його преміальне "Аліберне". А на десерт - вільна дегустація 110 сортів столового винограду прямо з кущів!

У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ВКЛЮЧЕНО:
- бронювання готельних номерів: 1 ніч в готелі "New Continent" (м. Хуст) (місце в двомісному номері категорії "Стандарт" з усіма зручностями) і 1 ніч в готелі "Золота Пава" (м. Берегово) (місце в двомісному номері категорії "Напівлюкс" з усіма зручностями); Винний шлях Закарпаттядоплата за одномісне розміщення в номері - під запит; можливе розміщення в номерах підвищеної комфортності;
- транспортне обслуговування по всьому маршруту комфортабельним мікроавтобусом з кондиціонером та мультимедійною системою з телевізором;
- супровід представниками Клубу мандрівників НавколоUA по всьому маршруту (тематичні друковані та відеоматеріали, інформаційна підтримка, консультації),
- харчування за маршрутом (3 сніданки, 3 обіди, 2 дружні вечері-бенкети);
- всі дегустації за маршрутом: 3 сирні дегустації (на "Полонині "Перці", приватної сироварні Світлани Злобіної, на еко-фермі "Бараново"); крафтового пива "Ципа"; мінеральної води з 10-12-ти джерел в Квасах ; 4 винні дегустації (у винному підвалі Ференца Ракоці II (Шаланки), на приватній виноробні "Старий підвал" (Берегово), в "Chateau Chizay" (Берегово) та в приватній виноробні Руслана Ороса (с. Дерцен))
- екскурсійне обслуговування на всіх об'єктах;
- вхідні квитки в усі музеї, парки;
-  поїздка "Боржавською вузькоколійкою"

У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
Винний шлях Закарпаття- проїзд до Івано-Франківська (приблизна вартість квитків на поїзд №043 "Київ - Івано-Франківськ" - ___ грн)
- проїзд із Мукачевого (приблизна вартість квитків на поїзд №081Л "Ужгород - Київ" - ___ грн)

 Вартість участі:
- при реєстрації до __.__.20__ р. - ____ грн
- при реєстрації після __.__.20__ р. - ____ грн

Для учасників, які приєднуються до подорожі власним автомобілем:
- при реєстрації до __.__.20__ р. - ____ грн
- при реєстрації після __.__.20__ р. - ____ грн

Заявки на участь у поїздці "Винний шлях Закарпаття: від сироварів Рахівщини до Chateau Chizay" та стартові внески приймаємо до __.__.20__ р.

Для оформлення заявки на участь в екскурсійній подорожі "Винний шлях Закарпаття: від сироварів Рахівщини до Chateau Chizay" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

Винний шлях ЗакарпаттяПРОГРАМА ПОДОРОЖІ "ВИННИЙ ШЛЯХ ЗАКАРПАТТЯ: ВІД СИРОВАРІВ РНАХІВЩИНИ ДО CHATEAU CHIZAY", "___" ______________:

День 1-й: Екскурсія "Карпатські полонини"
06:00 - Подача автобуса, залізничний вокзал Івано-Франківська
07:30 - Микуличин: сніданок в готелі "Клен"
09:00 - Яблуниця: екскурсія по "Полонині Перці", дегустація полонинських сирів
11:00 - Кваси: пішохідна екскурсія 12-ю мінеральними джерелами з дегустацією
14:00 - Ресторан "Гагарін і Бокораш": обід з дегустацією карпатської бриндзі та крафтового пива "Ципа"
18:00 - Нижня Апша: найбагатше село України, готична церква
20:00 - Прибуття в готель, дружня вечеря

День 2-й: Екскурсія "Винний шлях "Боржавської вузькоколійки"
Винний шлях Закарпаття08:00 - Сніданок, виселення з готелю
09:00-10:15 - Хуст: замок
10:45-12:00 - Іза: екскурсія на сироварню "Бараново", дегустація 5-ти сортів сиру та 2-х видів бринзи
12:45 - Виноградів, потяг "Анця Кущницька": виїзд на екскурсію Боржавською вузькоколійкою
13:30 - Шаланки: Винний підвал Ференца Ракоці II, винна дегустація, обід (угорська кухня)
17:00 - Прибуття до Берегова, поселення
17:30 - Оглядова екскурсія містом
18:30 - Виноробня "Старий підвал": дегустація 6-ти сортів вина та соку
20:30 - Вечеря в ресторані "Золота Пава" (угорська кухня)

День 3-й: Екскурсія "Долина Чизай"
08:00 - Сніданок, виселення з готеля
09:15-10:45 - Термальні басейни "Жайворонок" (за бажанням)
11:00 - Chateau Chizay: екскурсія на виноградники, на виробництво та у підвали, музей виноробства, винна дегустація, обідВинний шлях Закарпаття
15:30 - с. Дерцен: виноробня Руслана Ороса, дегустація 6-ти сортів вина та паленки серед виноградника (110 сортів столового винограду)
17:30 - Мукачево: прибуття на вокзал

УМОВИ БРОНЮВАННЯ ТА СКАСУВАННЯ УЧАСТІ У ПОЇЗДЦІ "ВИННИЙ ШЛЯХ ЗАКАРПАТТЯ: ВІД СИРОВАРІВ РАХІВЩИНИ ДО CHATEAU CHIZAY"

Для гарантованого бронювання участі в екскурсійній поїздці "Винний шлях Закарпаття: від сироварів Рахівщини до Chateau Chizay" необхідна попередня оплата у розмірі 100% від повної вартості компенсації витрат по подорожі та заброньованих готельних номерів протягом 3 календарних днів з моменту отримання підтвердження про бронювання.

Після закінчення цього терміну при відсутності фінансового підтвердження бронювання, бронь автоматично анулюється.

Умови ануляції участі в новорічній подорожі "Винний шлях Закарпаття: від сироварів Рахівщини до Chateau Chizay":
- скасування до __.__.20__ р. вкл. - повернення 75% Внеску
- скасування до __.__.20__ р. вкл. - повернення 50% Внеску
- скасування до __.__.20__ р. вкл. - повернення 25% Внеску
- скасування після __.__.20__ р. вкл. - Внесок не повертається
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!

Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13