Форшмак та Гуморина: гумористично-гастрономічна подорож в Одесу на 1 квітня

 ›   ›   ›  Форшмак та Гуморина: гумористично-гастрономічна подорож в Одесу на 1 квітня

Гуморина 2018: 1 квітня в ОдесіНАЙВЕСЕЛІША МАНДРІВКА РОКУ!

ПОВНЕ ЗАНУРЕННЯ В ОДЕСУ!

ДВА ДНІ ОДЕСЬКОГО КОЛОРИТУ, БЕССАРАБСЬКОЇ КУХНІ ТА ВЕСЕЛИХ ЖАРТІВ!

Тільки з НавколоUA 2 дні в Одесі на 1 квітня це:

- Карнавальний Парад гумору на вулицях Одеси
- Гумористична екскурсійна програма
- Одеські дворики та катакомби Молдаванки
- Обіди-дегустації одеської та бессарабської кухні

Гуморина 2018: 1 квітня в ОдесіСвято жартів та сміху у світовій столиці гумору! Безумовно, Одеса вміє здивувати і розважити в будь-який сезон. Але хоча б раз "Перлину біля моря" треба відвідати 1 квітня, коли тут настає справжній одеський Новий рік - фестиваль сміху Гуморина.

Клуб мандрівників НавколоUA не може знехтувати шикарною можливістю порадувати своїх одноклубників ласкавим весняним південним сонцем, першим у році шумом морського прибою, смаком смаженої риби і веселим карнавалом на вулицях розкутого міста. Справжні поціновувачі творчості Михайла Жванецького, народних анекдотів про Рабиновича і тьотю Соню, самобутньої одеської говірки та смачної домашньої ікри з синеньких напевно знайдуть можливість приєднатися до нашої дводенної поїздки.

Прибувши до центру міста, одразу з головою поринемо в одеський колорит в одному з аутентичних місцевих ресторанів, який спеціалізується на одеській кухні. Ви тільки уявіть: малосольна тюлечка, форшмак з дунайських оселедців, хумус, ікра з баклажанів, паштет з курячої печіночки, курячий Гуморина 2018: 1 квітня в Одесісупчик с фрикадельками, біточки з тюлечки по-одеськи...

Далі нас чекає насичена таємницями та несподіваними зустрічами екскурсія найколоритнішими одеськими двориками, які досі зберігають дух старої Одеси. Крім того, у найсміливіших буде можливість спуститися у загадковий лабіринт одеських катакомб, де колись почувалися як вдома славнозвісні контрабандисти, бандити й аферисти з Молдаванки.

Другий день буде цілком присвячений святкуванню Гуморини 2018! Після ситного сніданку ми вирушимо на веселу екскурсію гумористичними місцями Одеси від справжнього знавця одеського гумору. Побачимо відомі пам'ятники з незвичайних ракурсів та обов'язково відвідаємо знаменитий Сад скульптур Літературного музею.

А після цього візьмемо безпосередню участь у головній події цього дня - "Параді гумору 2018"! Він стартує опівдні 1 квітня від Соборної площі. Яскрава карнавальна хода пройде по вулиці Дерибасівській через Гуморина 2018: 1 квітня в ОдесіДумську площу і Приморський бульвар. Серед учасників клоунської кавалькади обов'язково будуть актори театру "Маски-шоу" на чолі з Георгієм Делієвим і Борисом Барським!

Приємний післясмак цього насиченого дня залишить обід у кафе домашньої кухні Frumushika, де готують аутентичні страви бессарабської кухні з власних екологічно чистих продуктів найбільшої в Україні овечої ферми "Фрумушика-Нова". До столу нам подадуть гостренький харчо, салат з печених овочів, мамалигу по-бессарабськи з бринзою та мітітеї з баранини.

У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ВКЛЮЧЕНО:
- бронювання готельних номерів в готелі "Чорне море Пантелеймонівська" (місце в двомісному номері категорії "Стандарт" з усіма зручностями; одномісне розміщення в номері - під запит);
- транспортне обслуговування по всьому маршруту комфортабельним мікроавтобусом;
- супровід представниками Клубу мандрівників НавколоUA по всьому маршруту (тематичні друковані та відеоматеріали, інформаційна підтримка, консультації);
- харчування по маршруту (сніданок "Шведський стіл", 2 обіди-дегустації (одеської та бессарабської кухні);Гуморина 2018: 1 квітня в Одесі
- екскурсійне обслуговування на всіх об'єктах;
- вхідні квитки в усі музеї

 Вартість участі - ____ грн.

Вартість участі дітей розраховується індивідуально.

Для оформлення заявки на участь в екскурсійній подорожі "Форшмак та Гуморина: гумористично-гастрономічна подорож в Одесу на 1 квітня" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

ПРОГРАМА ТУРУ "ФОРШМАК ТА ГУМОРИНА: ГУМОРИСТИЧНО-ГАСТРОНОМІЧНА ПОДОРОЖ В ОДЕСУ НА 1 КВІТНЯ":

Гуморина 2018: 1 квітня в Одесі

День 1-й: Екскурсія "Ну, здрастуй, Одеса-мама"
07:40 - Подача автобуса (ст. м. "Виставковий центр")
08:00 - Виїзд из Киева
14:30 - Прибуття до Одеси
14:30-15:30 - Обід-дегустація одеської кухні в одному з найкращих ресторанів Одеси за версією спецвипуску журналу "Фокус" "Красивая страна"
15:30-18:30 - Тематична екскурсія містом "Двірники підмітають дворики..." з відвіданням найколорітниших двориків "старої Одеси" на Молдаванці  та зі спуском в одеські катакомби
19:00 - Прибуття до готелю; поселення; вільний час, який можна присвятити прогулянці вечірньою Одесою та продовжити куштувати її на смак

День 2-й: Екскурсія "Одеса - світова столиця гумору"
08:00 - Сніданок, виїзд на екскурсію
09:00-12:00 - Спеціальна екскурсійна програма до Гуморини "Весело про смішне" про історію одеського гумору, відвідини Літературного музею з двориком гумористичних скульптур
Гуморина 2018: 1 квітня в Одесі
12:00 - Участь в Параді Гумору, вільний час
14:00 - Виїзд з Одеси
14:30-15:30 - Обід-дегустація бессарабської кухні в кафе "Frumushika"
21:30 - Прибуття до Києва (ст. м. "Виставковий центр")

УМОВИ БРОНЮВАННЯ ТА СКАСУВАННЯ УЧАСТІ У ПОЇЗДЦІ "ФОРШМАК ТА ГУМОРИНА: ГУМОРИСТИЧНО-ГАСТРОНОМІЧНА ПОДОРОЖ В ОДЕСУ НА 1 КВІТНЯ"

Для гарантованого бронювання участі в поїздці "Форшмак та Гуморина: гумористично-гастрономічна подорож в Одесу на 1 квітня" необхідна попередня оплата у розмірі 100% від повної вартості компенсації витрат по подорожі та заброньованих готельних номерів протягом 3 календарних днів з моменту отримання підтвердження про бронювання.

Після закінчення цього терміну при відсутності фінансового підтвердження бронювання, бронь автоматично анулюється.

Умови ануляції участі в турі "Форшмак та Гуморина: гумористично-гастрономічна подорож в Одесу на 1 квітня" дивись детальніше у розділі "Правила участі".
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!

Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13