Винні тури

 ›   ›  Винні тури
Винний туризм: Винний тур до Фрумушики-Нової та Вилкового Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове

Свіжі дунайські оселедці, вилківська полуниця та зріле домашнє вино Новак - три речі, заради яких варто відвідати придунайське місто Вилкове, відоме як "українська Венеція", саме в травні. А якщо додати до цього смачного списку молоду баранину, овечі сири і навіть ... жаб'ячі лапки, не кажучи вже про велику культурну програму.

Винний тур Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила

Випробувати на смак новий еногастрономічний маршрут крафтовими виноробнями та фермерськими господарствами Київщини пропонує Клуб мандрівників НавколоUA! А на додачу - трохи історії та гарних пейзажів Київщини.

Винний туризм: Винний шлях Закарпаття Винний шлях Закарпаття: від сироварів Рахівщини до Chateau Chizay

Цьогорічна поїздка у край замків, термальних джерел, сирів та вина стане своєрідним тест-драйвом деяких найсмачніших локацій майбутнього туристичного маршруту "Дороги вина та смаків Закарпаття", та не лише...

Винний туризм: Винний шлях Бессарабії Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст"

Найсмачніший регіон України кличе на свято молодого вина! Спеціально для поціновувачів вітчизняного виноробства Клуб мандрівників НавколоUA влаштовує триденну винно-дегустаційну подорож Бессарабією.

Винний туризм: Винний тур до Одеси До Одеси з трьома винними дегустаціями

НавколоUA пропонує гайнути на три дні в Одесу - тепле місто біля моря, де романтика нерозривно поєдналася з гастрономією.

Винний туризм: Винний тур на Закарпаття Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино

Чотири сонячних дні ми проведемо в оточенні гір і долин, лісів та озер, замків і костелів. Будемо гуляти горами й долинами, смакувати полонинські сири й дегустувати закарпатські вина.

Винний туризм: Винний тур в Шато Трубецьких В краю високих трав: Асканія-Нова, Кінбурн, Ольвія

Надзвичайно насичені вихідні серед сонячних степів та морських просторів Причорномор'я організує своїм вірним прихильникам та новим друзям Клуб мандрівників НавколоUA. Усе найцікавіше та найсмачніше, чим можуть похизуватися Миколаївщина та Херсонщина - в одній чотириденній подорожі.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13