29 серпня 2015 р. Замок Радомисль та Українське село.

 ›   ›  29 серпня 2015 р. Замок Радомисль та Українське село.

Є перевірений рецепт, як приємно провести суботу. Встаємо не надто рано, рухаємося по житомирській трасі та звертаємо в містечко Радомишль на пошуки казкового замку.

Колись тут була папірня, яка забезпечувала папером Києво-Печерську лавру, потім млин. А зараз це приватний музей домашньої ікони Ольги Богомолець та маленький романтичний парк.

Тут ми дізналися про традиції іконопису різних регіонів України, побачили незвичайні образи, навчилися робити папір за старовинною монастирською технологією
, пообнімалися з кам'яною іконою для виконання бажань, трохи повалялися на травичці на Острові кохання та затискали місцевого кота.

А після обіду ми заглянули в етнографічний комплекс "Українське село". Дуже рекомендуємо взяти екскурсію. Нам не тільки цікаво й весело розповіли про устрій життя та побут старого українського села, а й, на відміну від інших подібних музеїв, дозволили зайти в хати, посидіти за столом, помацати руками старовинні предмети народного побуту та інші експонати. Навіть подуділи в справжній пастуший ріг!

Потім був зоопарк, майстер-класи з гончарства й плетіння ляльок-мотанок, дегустація наливок та багато іншого. Час пролетів непомітно.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13