10 серпня 2019 р. "Місто муз над річкою Снов"

 ›   ›  10 серпня 2019 р. "Місто муз над річкою Снов"

Красиве та історичне селище Седнів над чарівною річкою Снов стало метою літньої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA на Чернігівщину. Це один з кращих маршрутів вихідного дня у теплу пору, адже він суміщає неспішні прогулянки тінистими парками зі спусками у прохолодні підземелля, медитативним катанням на плоту по звивистій річці та смачним обідом на свіжому повітрі.

Ми побували на городищі давньоруського Сновська, де стоїть містична церква Св. Юрія, що стала відомою завдяки кінофільму "Вій".

Ми спустилися у моторошні підземні крипти Воскресенської церкви - усипальниці козацької родини Лизогубів.

Ми оглянули внутрішні приміщення суворої кам'яниці Лизогубів, їхнього палацу та паркового гроту.

І, звісно, оцінили панорами долини Снова з бесідки Глібова, якими надихалося багато митців, адже Седнів досі є своєрідною Меккою художників. Тому відвідали і Будинок творчості, де стоїть єдиний в Україні пам'ятник художниці Тетяні Яблонській.

Катання на плоті по річці Снов стало прекрасною фінальною крапкою екскурсії - не вистачало хіба що бокалу холодного вина.

А от дорогою назад цього разу завітали до еко-ферми "Диво" в Сираях на Козелеччині, ставши першою туристичною групою, яка відвідала ферму з екскурсією та дегустацією місцевих сирів. До смаку прийшли і ніжна рікота, і пікантні "Чемери" зі спеціями, і фірмовий "Козацький", і справжня гуцульська бринза. А спілкування з овечками викликало просто бурю емоцій та веселощів!

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13