7 травня 2017 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

 ›   ›  7 травня 2017 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

Цей звіт про поїздку Клубу мандрівників НавколоUA до Білої Церкви та Буків хотілось б почати з кінця, але не будемо порушувати хронологію.

Отже, почали традиційно з "Олександрії". Дендропарк зустрів весняними пахощами, що збивали з ніг, особливо біля бузкового гаю. Протягом неспішної прогулянки встигли обійти майже усі закуточки парку, поки було ще не так багато людей.

А ближче до обіду, коли почався масовий наплив, сховалися за триметровим парканом саду "Мур" в гостинного садівника Миколи Іллєнка. Він показав нам свою видатну колекцію плодових дерев, пояснив значення різних фігур формового саду та пригостив запашними наливками власного виробництва.

Після такого прийому значно веселіше було їхати в Буки. А там... ще більше людей! Букський ландшафтний парк Івана Суслова стає дедалі популярнішим - екскурсійні групи по сто осіб вже не є дивиною. Красиво, але метушливо.

Дорогою назад традиційно заїхали до центру Білої Церкви, аби втомлено поглянути на відновлений храм Св. Юрія, що дав місту нинішню назву. А там на учасників подорожі чекав сюрприз. Спеціально для нашого клубу двері ще недооздобленого храму відчинили, щоб презентувати проміжний результат цього масштабного проекту "Фонду Костянтина Єфименка". Особисто директор фонду Олена Ткач провела таку захопливу і натхненну екскурсію приміщеннями, підземеллями та хорами майбутнього храму, що усю втому як рукою зняло! Це була справді вражаюча фінальна точка дня.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13