8-11 березня 2018 р. "Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино". День 3-й.

 ›   ›  8-11 березня 2018 р. "Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино". День 3-й.

З весни у зиму повернувся Клуб мандрівників НавколоUA у закарпатському селі Синевирська Поляна, адже це майже кілометр над рівнем моря! Запакувавшись у дощовики, під дрібним дощем зі снігом ми бадьоро вирушили на озеро Синевир. У цю пору воно ще являло собою "білу безмовність", трохи попсуту декораціями для зйомок фільму "Останній крок" з Жаном Рено (з ним ми розминулися буквально на день, але це точно буде нова легенда Синевира).

Попри дощову погоду, сильно підняли настрій веселі грайливі ведмедики у реабілітаційному центрі Національний природний парк "Синевир" - вони точно відчувають прихід весни.

Село-музей Колочава зустріла смачним обідом з чеським акцентом в корчмі Četnická stanice Koločava. Її господиня Наталя Тумарець особисто презентувала коронну страву - колочавську ріплянку.

Далі вирушили у тривалий похід усіма музеями, пам'ятниками та іншими цікавинками Колочави, включаючи скансен "Старе село". Нашим ̶̶г̶а̶д̶о̶м̶ гідом тут, звісно, був невтомний та багатогранний Юрій Радівілов. Його різноманітні таланти ми особливо оцінили у фіналі, коли побачили його в гуморному театралізованому дійстві в єврейській корчмі у Гершка Вольфа. "Браво, Колочава!" - дружньо вигукували ми згодом за щедрим столом у колибі з форелькою та баношем.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13