24-25 червня 2017 р. "Софіївка", Буцький каньйон, Трипільський заповідник". День 2-й.

 ›   ›  24-25 червня 2017 р. "Софіївка", Буцький каньйон, Трипільський заповідник". День 2-й.

Більшу частину другого дня спільної ювілейної мандрівки клубів НавколоUA і Doroga.UA ми присвятили Умані, яка зараз активно просуває нові туристичні атракції.

Втім, навіть відвідання такої популярної та "заїждженої" нашими одноклубниками пам'ятки, як дендропарк "Софіївка", може перетворитися на справжнє відкриття, якщо екскурсію проводить неймовірна Галина Никитюк, завідуюча музеєм історії дендропарку та пристрасна дослідниця роду Потоцьких. Лише в її супроводі "Софіївка" може показати чужинцям своє таємне єство – масонське.

Не менш захопливо було спуститися у підземний світ Умані. Лабіринтом підвалів та крипт колишнього Василіанського монастиря нас провів монах в чорній сутані, яким виявився співробітник заповідника "Стара Умань" Володимир Олександрович, також відомий як Шломо Шварцман. Він же зі знанням справи посвятив нас в особливості релігії та побуту уманських хасидів, які давно перетворили квартали навколо могили цадика Раббі Нахмана на такий собі "маленький Єрусалим".

А у фіналі, вже по дорозі до Києва, наша маленька колона завітала на еко-ферму "Бабині кози", власники котрої Анна та Олександр залюбки продемонстрували своє маленьке, але вже відоме господарство та пригостили парним козиним молоком та кращими козиними сирами власного виробництва.

Організувати цей святковий день на вищому рівні нам допомогла начальник відділу туризму Уманської міськради Ганна Ковальова, за що їй велика подяка та побажання успіхів в реалізації нових цікавих туристичних проектів.

Також дякуємо усім учасникам! Починаємо другу десятирічку:)


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13