19-20 листопада 2016 р. "Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець". День 1-й.

 ›   ›  19-20 листопада 2016 р. "Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець". День 1-й.

Історичним соляним шляхом Галичини проїхався Клуб мандрівників НавколоUA, вдало скориставшись двома днями осінньої відлиги.

Першим нас приймав Городок Сольний, як називалось колись симпатичне містечко Городок, що на захід від Львова. Так воно подобалось польському королю Владиславу II Ягайлу, що заповів він після смерті залишити тут його серце... Цю та інші місцеві легенди оповіла нам ініціативна та креативна городківчанка Галина Ждан, що прагне перетворити княже містечко на туристичну принаду Львівщини.

Галицьким обідом пригостило кафе "Старий млин".

Ще одна Галя зустріла нас у Самборі. І одразу повела на вежу ратуші, звідки місто виглядає найзахопливіше. Цікава пішохідна екскурсія завершилася у церкві Різдва Богородиці, де зберігаються мощі святого Валентина - покровителя усіх закоханих.

Восени темніє швидко, тому сусіднє село Кульчиці як таке побачити ми не встигли, проте місцевий краєзнавець Богдан Сидор влаштував нам теплий прийом у своєму музеї Петра Сагайдачного та Юрія Кульчицького, насамкінець пригостивши фірмовою кавою від Кульчицького з неймовірно смачними самбірськими солодощами, які пече кав'ярня "Софія".

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13