15 лютого 2020 р. "Соромітницькі вечорниці в "Поліській хаті" + Коростишів"

 ›   ›  15 лютого 2020 р. "Соромітницькі вечорниці в "Поліській хаті" + Коростишів"

Вже вдруге Клуб мандрівників НавколоUA здійснив подорож на Коростишівщину – край гранітних скель, соснових лісів, творчіх людей та смачних дерунів.

Цього разу присвятили трохи більше уваги природним пам'яткам Коростишева та околиць, з якими пов'язано багато романтичних історій, адже поїздка відбулася одразу після Дня святого Валентина. Крім двох гранітних кар'єрів, побачили панораму річки Тетерів зі скелі Фелінського, прогулялися неймовірним парком скульптур Віталія Рожика та колишньою садибою Густава Олізара.

А другу половину дня провели у мальовничому селі Городському, яке відоме археологічними знахідками трипільської культури на Червоній горі.

Тут нас гостинно зустріла Інна Величко, господиня етнографічного комплексу "Поліська Хата". Її нова програма з інтригуючою назвою "Соромітницькі вечорниці" захопила цікавими розповідями про залицяльні та шлюбні обряди українців, майстер-класами з виготовлення тематичних оберегів та дегустацією різноманітних поліських страв і трав'яних чаїв. А кращим подарунком усім до Дня закоханих став невеличкий концерт, який влаштувала нам відома бандуристка, солістка Житомирської обласної філармонії Світлана Ніконорова. Її веселі, ліричні та патріотичні пісні не залишили байдужими нікого! Підспівував навіть той, хто не знав слів, і це було просто чудово!

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13