24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 3-й.

 ›   ›  24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 3-й.

Місто Ізмаїл, як головна база цьогорічної бессарабської подорожі Клубу мандрівників НавколоUA, також не залишилось без нашої уваги. Ще напередодні ми відзначили відремонтовані центральні вулиці, гарну вечірню підсвітку та надзвичайно активне нічне життя - справжній український Лас-Вегас!

Зранку також було приємно прогулятися доглянутим історичним центром, подивитися на широкий Дунай та послухати цікаві історії, якими нас захопила співробітниця історичного музею Тетяна Іванова.

Екскурсія завершилася у діорамі "Штурм фортеці Ізмаїл" з патріотичним акцентом на ролі українських козаків.

Проміжну зупинку зробили в Татарбунарах, де нас гостинно прийняла, гарно розвеселила та смачно нагодувала бессарабська етносадиба "У Маланки".

Нарешті дісталися Великодолинського, де розташоване одне з найбільших виноробних підприємств Одещини - ТОВ "Винтрест". Не так давно завод, що спеціалізується на виноматеріалах для інших підприємств, вивів на ринок власну лінійку сухих сортових вин Grande Vallée. Тут ми наочно змогли оцінити різницю між домашнім та промисловим виноробством, прослідкувавши весь процес від виноградників до бутилювання. І звісно продегустувати усі зразки готової продукції, окрім хіба що ігристого, яке саме зараз на підході.

Особливо сподобалися ціни на розливне Grande Vallee у придорожньому магазинчику у Великодолинському - дуже зручно затарюватися по дорозі в Затоку.

Залишилася довга дорога додому, яку ми скрасили кількома художніми фільми – звісно ж про виноробство та виноробів.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13