5 серпня 2017 р. "Легенди та пиво Чернігова"

 ›   ›  5 серпня 2017 р. "Легенди та пиво Чернігова"

Один літній день у місті легенд з великим задоволенням провів Клуб мандрівників НавколоUA. Чернігів має багато таємниць і відкриваються вони лише тим, хто шукає.

Першу ударну порцію інформації нам забезпечив Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського - один з найцікавіших в Україні.

А новими враженнями та емоціями її розбавила під час прогулянки по Валу давня подруга нашого Клубу Леся Федоренко, знавець чернігівських цікавинок та організатор багатьох міських подій. Будинок Мазепи та привид Мотрі Кочубей, П'ятницька церква та "Камінь бажань", Єлецький монастир та могила "чернігівського упиря" Дуніна-Борковського, Болдині гори та курган Гульбище, Троїцький собор та 195 сходів на дзвіницю - це лише коротко про те, що ми побачили перед тим, як спуститися у таємничі чернігівські підземелля.

Антонієви печери також мають свої лененди та навіть власного привида, особисте знайомство з котрим водить археолог Андрій Василенко - ще один наш давній друг з Чернігова, науковець і талановитий оповідач.

А наприкінці спекотного дня спраглих учасників мандрівки чекала смачна пивна дегустація на приватній пивоварні Bierwelle, адже Чернігів та пиво - поняття нерозривні.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13