Легенди та пиво Чернігова

 ›   ›   ›  Легенди та пиво Чернігова

Пивна дегустація в BierwelleЯкихось дві години їзди від Києва, і ви, разом з Клубом мандрівників НавколоUA, в найтихішому, затишному і комфортному місті України з тисячолітньою історією й цілком сучасною інфраструктурою. Таким є Чернігів – місто легенд, храмів, гармат і пива.

Ексклюзивна екскурсія від кращого гіда Чернігівщини Лесі Федоренко!

Примхи погоди не зможуть стати нам на заваді цього чудового екскурсійного дня. Хоч ми і не оминемо знаменитий чернігівський Дитинець з гарматами на валу, а також Болдині гори з давніми курганами, цього разу основну увагу все ж приділимо найкращим чернігівським музеям. Зокрема, Чернігівський Дитинецьвідвідаємо один з найстаріших, найбагатших й найцікавіших в країні історичних музеїв, який носить ім'я свого творця Василя Тарновського, нащадка козацьких полковників, колекціонера та мецената.

Також спустимося в таємничі чернігівські підземелля, де часто зустрічають привида, та відвідаємо найвищу точку міста.

А фіналом екскурсійного дня в місті, який у багатьох асоціюється зі смачним пінним напоєм, стане дегустація кращих сортів найсвіжішого нефільтрованого пива, що виробляє сучасна приватна броварня Bierwelle.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- обід в пабі "Фальварек"
- пивна дегустація 6-ти сортів пива на приватній броварні Bierwelle
- інформаційна підтримка (друковані та відеоматеріали, тарифи, контакти)
Ільїнська церква, Чернигів- а також нашу веселу компанію

Вартість участі:
для дорослих - ___ грн.;
для дітей до 12 років - ___ грн.;
для дітей до 6 років без надання місця в автобусі - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).


Заявки на участь в екскурсії "Легенди та ппиво Чернігова" та стартові внески приймаємо до 03.10.2018 р.

Для оформлення заявки на участь в екскурсії "Легенди та ппиво Чернігова" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "ЛЕГЕНДИ ТА ПИВО ЧЕРНІГОВА", 6 ЖОВТНЯ (СУБОТА):

07:45 - Подача автобуса (станція метро "Лісова")

Троїцький собор08:00 - Виїзд з Києва

10:00 - Прибуття в Чернігів

10:00-11:30 - Екскурсія історичним музеєм Чернігова імені підприємця й мецената Василя Тарновського, який у 1902 р. організував у місті перший Музей українських старожитностей. Нинішній музей розміщений в колишньому будинку губернатора на Валу (XIX ст.), в експозиції представлено більше 130 тис. експонатів, що відносяться до різних періодів історії Чернігівщини з давніх часів до сучасності. Окрасою музею є багата колекція археологічних знахідок, стародруки, рідкісні документи, предмети козацької доби.

11:45-14:00 - Пішохідна екскурсія Чернігівським дитинцем - найстародавнішою частиною міста на високому березі Десни, де знаходився княжий дитинець й комплекс оборонних споруд. В ході цієї прогулянки ми відвідаємо один з найдавніших християнських храмів на території України - Спасо-Преображенський собор та Борисоглібський собор (Музей архітектури).
Історичний музей і. Тарновського, Чернигів
14:00-14:30 - Обід в пабі "Фальварек"

14:30-15:15 - Екскурсія в Єлецький монастир, заснований в XI ст. чернігівським князем Святославом Ярославовичем як заміська князівська резиденція, в якому збереглися фрагменти старовинних фресок.

15:15-16:00 - Відвідування Троїцького собору, який входить в комплекс Троїцько-Іллінського монастиря, заснованого на Болдиних горах в XI ст. Антонієм Печерським. Тут ми обов'язково піднімемося на дзвіницю висотою 58 м, звідки відкривається найкраща панорама Чернігова.

16:00-16:45 - Екскурсія в Антонієві печери - найдавнішу святиню Чернігова, під час якої ми через Іллінську церкву (XII ст.) потрапимо в печерну частину (315 м), в якій знаходяться підземні храми Св. Антонія, Св. Феодосія і Св. Миколая Святоші.

17:00-18:00 - Відвідини приватної броварні "Чернігівська пивна майстерня Bierwelle" з дегустацією 6-ти сортів пиваПивна дегустація в Bierwelle

18:00 - Виїзд з Чернігова

20:00 - Прибуття до Києва (станція метро "Лісова")

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ЛЕГЕНДИ ТА ПИВО ЧЕРНИГОВА" 9 ЛИПНЯ 2016 РОКУ


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13