Легенди та пиво Чернігова

 ›   ›   ›  Легенди та пиво Чернігова

Пивна дегустація в BierwelleЯкихось дві години їзди від Києва, і ви, разом з Клубом мандрівників НавколоUA, в найтихішому, затишному і комфортному місті України з тисячолітньою історією й цілком сучасною інфраструктурою. Таким є Чернігів – місто легенд, храмів, гармат і пива.

Ексклюзивна екскурсія від кращого гіда Чернігівщини Лесі Федоренко!

Примхи погоди не зможуть стати нам на заваді цього чудового екскурсійного дня. Хоч ми і не оминемо знаменитий чернігівський Дитинець з гарматами на валу, а також Болдині гори з давніми курганами, цього разу основну увагу все ж приділимо найкращим чернігівським музеям. Зокрема, Чернігівський Дитинецьвідвідаємо один з найстаріших, найбагатших й найцікавіших в країні історичних музеїв, який носить ім'я свого творця Василя Тарновського, нащадка козацьких полковників, колекціонера та мецената.

Також спустимося в таємничі чернігівські підземелля, де часто зустрічають привида, та відвідаємо найвищу точку міста.

А фіналом екскурсійного дня в місті, який у багатьох асоціюється зі смачним пінним напоєм, стане дегустація кращих сортів найсвіжішого нефільтрованого пива, що виробляє сучасна приватна броварня Bierwelle.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- обід в пабі "Фальварек"
- пивна дегустація 6-ти сортів пива на приватній броварні Bierwelle
- інформаційна підтримка (друковані та відеоматеріали, тарифи, контакти)
Ільїнська церква, Чернигів- а також нашу веселу компанію

Розмір добровільного внеску на покриття транспортних та організаційних витрат:
для дорослих - 735 грн.;
для дітей до 12 років - 650 грн.;
для дітей до 6 років без надання місця в автобусі - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).


Заявки на участь у турі "Легенди та пиво Чернігова" та стартові внески приймаємо до 09.08.17 р. Для оформлення заявки заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

ПРОГРАМА ТУРУ "ЛЕГЕНДИ ТА ПИВО ЧЕРНІГОВА", 12 СЕРПНЯ (СУБОТА):

08:15 - Подача автобуса (станція метро "Лісова")

08:30 - Виїзд з Києва

Троїцький собор
10:30 - Прибуття в Чернігів

10:30-12:00 - Екскурсія історичним музеєм Чернігова імені підприємця й мецената Василя Тарновського, який у 1902 р. організував у місті перший Музей українських старожитностей. Нинішній музей розміщений в колишньому будинку губернатора на Валу (XIX ст.), в експозиції представлено більше 130 тис. експонатів, що відносяться до різних періодів історії Чернігівщини з давніх часів до сучасності. Окрасою музею є багата колекція археологічних знахідок, стародруки, рідкісні документи, предмети козацької доби.

12:00-13:30 - Пішохідна екскурсія Чернігівським дитинцем - найстародавнішою частиною міста на високому березі Десни, де знаходився княжий дитинець й комплекс оборонних споруд. В ході цієї прогулянки ми відвідаємо один з найдавніших християнських храмів на території України - Спасо-Преображенський собор та Борисоглібський собор (Музей архітектури).

Історичний музей і. Тарновського, Чернигів13:30-14:30 - Обід в пабі "Фальварек"

14:30-15:30 - Екскурсія в Антонієві печери - найдавнішу святиню Чернігова, під час якої ми через Іллінську церкву (XII ст.) потрапимо в печерну частину (315 м), в якій знаходяться підземні храми Св. Антонія, Св. Феодосія і Св. Миколая Святоші.

15:30-16:00 - Відвідування Троїцького собору, який входить в комплекс Троїцько-Іллінського монастиря, заснованого на Болдиних горах в XI ст. Антонієм Печерським. Тут ми обов'язково піднімемося на дзвіницю висотою 58 м, звідки відкривається найкраща панорама Чернігова.

16:00-17:00 - Екскурсія в Єлецький монастир, заснований в XI ст. чернігівським князем Святославом Ярославовичем як заміська князівська резиденція, в якому збереглися фрагменти старовинних фресок.

17:00-18:30 - Відвідини приватної броварні "Чернігівська пивна майстерня Bierwelle" з дегустацією 6-ти сортів пиваПивна дегустація в Bierwelle

18:30 - Виїзд з Чернігова

20:30 - Прибуття до Києва (станція метро "Лісова")

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ЛЕГЕНДИ ТА ПИВО ЧЕРНИГОВА" 9 ЛИПНЯ 2016 РОКУ


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13