08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 3-й.

 ›   ›  08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 3-й.

І ось настав фінальний день березневої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA в Одесу.

Гарний початок дня з відмінною кавою та ситним омлетом вже вдруге забезпечила кав'ярня Tour de France Cafe.

Далі цей теплий і сонячний ранок дуже хотілося продовжити у сонному і дивовижно безлюдному центрі міста, тож першої екскурсійної точки розслаблено дістатися пішки.

Одеський літературний музей підтвердив свою репутацію кращого музейного закладу міста, а з його чарівного Саду скульптур нас вигнав лише раптовий вітер та легкий дощик.

Він же наздогнав нас і у селищі Таїрове, де ми відвідали Інститут виноградарства і виноробства ім. Таїрова - місце виведення знаменитих українських сортів винограду Одеський чорний та Сухолиманський. Інститут випускає лише експерементальні партії вина, тому аутентичні "Таїровське біле" і "Таїровське червоне", неповтрні "Опорто біле" і "Опорто червоне", божественний "Мускат Таїровський" та ще десяток місцевих вин можна продегустувати та придбати тільки тут (в супермаркетах продають вина інших трьох підприємств, які також розташовані в Таїрові). Перед дегустацією, звісно, була екскурсія в музей інституту та у винні підвали з енотекою.

Фінальною зупинкою перед дорогою додому стало вже традиційне для наших одеських мандрів сімейне кафе Frumushika, що спеціалізується на бессарабській кухні з продуктів власного господарства Фрумушика-Нова.

І всю дорогу додому не давали нудьгувати веселі комедії Одеської кіностудії, що навівали приємні спогади про Приморський бульвар, одеські дворики та катакомби.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13