22 жовтня 2016 р. "Грецький Ніжин та героїчні Крути"

 ›   ›  22 жовтня 2016 р. "Грецький Ніжин та героїчні Крути"

Знову осінь, і знову Клуб мандрівників НавколоUA в Крутах та Ніжині.

Вже традиційно почали цей тур з відвідання зворушливого меморіалу на місці героїчного бою купки юних українських патріотів з більшовицькою ордою поблизу залізничної станції "Крути".Паралелі із сучасністю пронизують душу, особливо у вагоні з експозицією, присвяченою учасникам АТО.

По дорозі до Ніжина завітали на дослідну станцію "Маяк", де зберігають єдиний у світі правильний сорт ніжинських огірків та мають патентований спосіб їхнього посолу.

І після "партизанського" обіду в тематичному кафе "Боївка" вирушили на прогулянку Ніжином. Це містечко просто причаровує духом патріархальності та провінційності, що відчувається і в архітектурі старовинних козацьких храмів, і в тихих провулках Грецького кварталу, і в неквапливому ритмі життя містян.

Безумовно, не оминули унікальну пошту-музей.

А на останок залишили неймовірний музейний комплекс Ніжинського університету, колишньої гімназії князя Безбородька, де навчався сам Микола Гоголь. Заради лише однієї тутешньої картинної галереї до Ніжина варто їхати з Києва. Музеєм завідує Анна Парубец, що завжди гостинно приймає членів нашого клубу, за що їй величезна подяка від усіх учасників туру.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13