Грецький Ніжин та героїчні Крути

 ›   ›   ›  Грецький Ніжин та героїчні Крути

Ніжинські огіркиНазва цього міста в першу чергу асоціюється з хрусткими солоними огірочками - не дарма біля прохідної Ніжинського консервного заводу стоїть єдиний в країні пам'ятник огірку.

Але мало хто знає, що це одне з найбільш грецьких міст України, яке розквітло у XVII столітті завдяки переселенцям з Еллади.

Під час цієї одноденної поїздки ми прогуляємося грецькими кварталами, заглянемо в грецькі храми, почуємо історії та легенди грецьких українців. Нас радо приймуть "станційні доглядачки" унікального музею поштової станції, на якій зупинялися Шевченко й Гоголь.

Свої секрети й скарби перед нами розкриє Ніжинський державний університет, в якому навчався Гоголь. Напевно нікого не залишить байдужим історія самопожертви тих сотень київських студентів, які героїчно намагалися зупинити більшовицьку орду в нерівному бою під Крутами. І, звичайно, поїздка до Ніжина не може обійтися без дегустації ніжинських огірків.

Пам'ятник огірку, Ніжин

Приєднуйтесь, буде цікаво і смачно!

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
- дегустація ніжинських огірків на дослідній станції "Маяк"
- обід в ресторані "Боївка"
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка (друковані та відеоматеріали, тарифи, контакти)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі:
для дорослих - ___ грн.;
для дітей до 15 років - ___ грн.;
для дітей до 6 років без надання місця в автобусі - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).


Заявки на участь в екскурсії "Грецький Ніжин та героїчні Крути" та стартові внески приймаємо до __.__.20__ р.

Для оформлення заявки на участь в екскурсії "Грецький Ніжин та героїчні Крути" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

Крути

ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "ГРЕЦЬКИЙ НІЖИН ТА ГЕРОЇЧНІ КРУТИ", (ДАТА УТОЧНЮЄТЬСЯ):

07:45 - подача автобуса (станція метро "Лісова")

08:00 - виїзд з Києва

10:00 - прибуття в с. Пам'ятне

10:00-11:15 - екскурсія по "Меморіалу пам'яті героїв Крут", експозиція якого розташована в старовинних залізничних вагонах та розповідає про події 29 січня 1918 р., коли відбувся нерівний бій між 4-тисячною більшовицькою армією М. Муравйова та кількома сотнями київських юнкерів й студентів, які зайняли оборону на підступах до Києва

11:15-11:30 – переїзд до с.КрутиНіжин

11:30-12:30 – екскурсія по науково-дослідній станції "Маяк", під час якої  ви дізнаєтеся все про ніжинські огірки, різні овочі та духм'яні трави.  І, звичайно ж, ми продегустуємо справжні ніжинські огірки, приготовані за особливим, запатентованим станцією, рецептом посолу.

12:30-13:00 - переїзд до Ніжина

13:00-13:15 - оглядова зупинка біля єдиного у світі пам'ятника огірку

13:30-14:30 – обід в повстанському ресторані "Боївка"

14:30-15:30 - екскурсія по "Музею Поштової станції" - єдиному в Україні комплексу будівель поштової контори (XVIII ст.), який майже повністю зберігся. Свого часу тут зупинялися М. Ломоносов, О. Пушкін, М. Гоголь, Т. Шевченко та ін. Експозиція музею розміщена в колишньому будинку станційного доглядача.

Ніжин15:30-17:00 - пішохідна екскурсія по Ніжину у виконанні кращого краєзнавця міста! Під час екскурсії ви побачите Миколаївський собор й Церкву всіх святих, пройдетеся Грецьким кварталом й погуляєте в парку ім. Гоголя

17:00-18:00 - екскурсія по "Музею рідкісної книги" (включно з музейною кімнатою мореплавця Лисянського), розташованому в колишній будівлі Купецького зібрання, в експозиції якого представлено безліч унікальних європейських та слов'янських видань XVI-поч. ХХ ст. Особлива гордість музею - запрестольний Євангеліє 1689 з Ніжинського Благовіщенського монастиря, вага якого сягає близько 18 кг

18:15-19:30 - прибуття в Ніжинський державний університет (в минулому - Гімназія вищих наук, в якій навчався М.В. Гоголь), екскурсійна програма на території якого включає в себе: відвідування з екскурсією унікальної картинної галереї, що експонує полотна епохи Відродження й класичних європейських шкіл; екскурсії в "Музей історії Ніжинської вищої школи", "Музей М. Гоголя" та музей "Homo sovieticus"

19:30 - виїзд з Ніжина

22:00 - прибуття в Київ (станція метро "Лісова")
Музей Гоголя, Ніжин

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ГРЕЦЬКИЙ НІЖИН ТА ГЕРОЇЧНІ КРУТИ" 19 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ГРЕЦЬКИЙ НІЖИН ТА ГЕРОЇЧНІ КРУТИ" 4 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ГРЕЦЬКИЙ НІЖИН ТА ГЕРОЇЧНІ КРУТИ" 22 ЖОВТНЯ 2016 РОКУ

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ГРЕЦЬКИЙ НІЖИН ТА ГЕРОЇЧНІ КРУТИ" 17 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13