Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1"

 ›   ›   ›  Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1"

Екскурсія в Чорнобиль та ПрипятьЦі емоції не порівняти ні з чим! Застигле в часі радянське місто, яке поступово поглинає природа, той самий зруйнований вибухом енергоблок, законсервований під гігантською аркою, циклопічна радіолокаційна станція - привид Холодної війни... Клуб мандрівників НавколоUA втретє організовує одноденну екскурсію до Чорнобильської зони відчуження та покинутого міста Прип'ять.

Занурення в історію найстрашнішої світової техногенної катастрофи почнеться ще під час переїзду з Києва в Зону відчуження Чорнобильської АЕС. В дорозі нас супроводжуватиме досвідчений гід, що був колись справжнім чорнобильським сталкером і знає про Зону все.

Першу зупинку на територіі Зони зробимо в одному з покинутих сіл, які влітку вже важко розгледіти серед зелені через рослинність, що буйно розрослася. Всупереч статусу території безумовного відселення, деякі будинки тут досі жилі.

Екскурсія в Чорнобиль та ПрипятьПісля цього опинимося в стародавньому Чорнобилі - місті "без населення", в якому проте продовжують жити близько півтори тисячі осіб. Ми побачимо парк-меморіал "Зірка Полин", алею евакуйованих населених пунктів, кілька пам'ятників і експозицію робототехніки, яка брала участь у прибиранні сміття з даху зруйнованого енергоблоку.

Обов'язково відвідаємо військову частину 74939 і військове містечко "Чорнобиль-2", де розташована гігантська антена ЗГРЛС "Дуга-1". Цей об'єкт входив до складу радянської системи раннього попередження про ракетний напад і спостерігав за пусками міжконтинентальних балістичних ракет з території США.

До обіду опинимося безпосередньо на території Чорнобильської АЕС. Відвідування їдальні №19 - своєрідний живий атракціон, який переносить в часи "ненав'язливого сервісу" радянського громадського харчування. Втім, їжа тут, хоч і проста, але досить смачна і абсолютна безпечна - з привозних продуктів.

З оглядового майданчика біля підвідного каналу перед нами відкриється панорама всієї станції: три діяли енергоблоку і новий конфайнмент "Арка" над саркофагом зруйнованого 4-го енергоблоку.
Екскурсія в Чорнобиль та ПрипятьБуде можливість погодувати гігантських сомів, які живуть в підвідному каналі, і сфотографуватися біля пам'ятника Прометею на фоні "Арки".

Найбільше часу присвятимо прогулянці покинутим містом Прип'ять, яке створювалося в 1970-х роках як зразкове містечко енергетиків підвищеної комфортності. Побачимо багатоповерхову забудову добре спланованих вулиць, будівлю міського виконкому партії, міського будинку культури "Енергетик" і готелю "Полісся", а також торговий центр і універсам самообслуговування - справжній радянський супермаркет. З причалу річкового вокзалу відкриється вид на портові крани і дебаркадер. І звичайно ж відвідаємо парк атракціонів міста Прип'ять, який повинен був відкритись 1 травня 1986 року. Його колесо огляду, каруселі та павільйон з дитячими машинками тепер є своєрідними візитівками міста-привида.

Бажаючі зможуть за додаткову плату отримати дозиметри, які допоможуть переконатися в незначності дози радіації, отриманої учасниками за час екскурсії. На виїзді із Зони відчуження нас також чекає суворий радіологічний контроль.

Екскурсія в Чорнобиль та Припять
У цій подорожі можуть взяти участь тільки особи, які досягли 18-річного віку. Для всіх учасників обов'язкові закритий одяг і взуття. Під час перебування в Зоні заборонено вживання алкогольних напоїв і будь-якої їжі на відкритому повітрі, а також куріння поза спеціальними майданчиками.

УЧАСТЬ В ЕКСКУРСІЇ МОЖЛИВА ЗА УМОВИ ОБОВ'ЯЗКОВОГО ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ, А САМЕ:
- відсутність будь-яких ознак ГРЗ;
- температура в межах 36,6-37,2°C;
- обов'язкова наявність і використання засобів індивідуального захисту: маски, рукавички, дезінфектори для рук;
- регулярна дезинфекція рук;
- дотримання соціальної дистанції на пішохідних маршрутах не менше 1,5-2 м.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
Екскурсія в Чорнобиль та Припять- повноцінний обід
- вся дозвільна документація
- страхування
- екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка
- індивідуальні накопичувачі на час перебування в Зоні

Вартість участі:
для громадян України - ___ грн;
для громадян інших країн - під запит.

Заявки на участь в екскурсії "Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1" та стартові внески приймаємо до __.__.2020 р.
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ МОЖНА:
- надіславши Ваші дані на електронну пошту Клубу: navkoloua@ukr.net
- на Viber: (067) 465-92-63  
- або просто зателефонувавши за контактними номерами: (067) 465-92-63 (Київстар), (066) 779-57-13 (Водафон)

Під час реєстрації необхідно вказати наступні дані: Ваші ім'я та прізвище, контактні номер телефону та адресу електронної пошти, кількість учасників.

Екскурсія в Чорнобиль та ПрипятьПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "ПРИВИДИ ЧОРНОБИЛЯ: ЧАЕС, ПРИП'ЯТЬ, "ДУГА-1"*, "__" ________ (СУБОТА):

07:20 - Подача автобуса (ст. м. "Оболонь")
07:45 - Виїзд з Києва
10:00 - Прибуття на КПП "Дитятки": кава-пауза, проходження паспортного контролю
10:30-13:00 - Перша частина програми:
- Покинуте село, зустріч з самоселами (по можливості)
- Місто Чорнобиль: екскурсія по неформальному адміністративному центру Зони відчуження: стела при в'їзді в місто, меморіальний парк "Зірка Полин", пам'ятник ліквідаторам, експозиція робототехніки
- Об'єкт "Чорнобиль-2": загоризонтна РЛС "Дуга-1" - технічна та робоча зона
13:00-14:00 - Обід в їдальні №19 Чорнобильської АЕС
14:00-18:30 - Друга частина програми:
- Чорнобильська АЕС: енергоблоки і конфайнмент "Арка", годування гігантських сомів в підвідному каналіЕкскурсія в Чорнобиль і Прип
- Місто-привид Прип'ять, піша прогулянка покинутим містом: річковий вокзал, міські будівлі, торговий центр і універсам, парк атракціонів з колесом огляду і ін.
19.00 - КПП "Дитятки": проходження радіологічного та паспортного контролю
21:00 - Повернення до Києва (ст. М. "Оболонь")

* Графік може коригуватися по ходу екскурсії

УМОВИ БРОНЮВАННЯ ТА СКАСУВАННЯ УЧАСТІ В ЕКСКУРСІЇ "ПРИВИДИ ЧОРНОБИЛЯ: ЧАЕС, ПРИП'ЯТЬ, "ДУГА-1"

Для гарантованого бронювання участі в екскурсійній поїздці "Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1" необхідна попередня оплата у розмірі 100% від повної вартості компенсації витрат по екскурсії протягом 3 календарних днів з моменту отримання підтвердження про бронювання.

Після закінчення цього терміну при відсутності фінансового підтвердження бронювання, бронь автоматично анулюється.

Умови ануляції участі в екскурсії "Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1":
- скасування до 20.06 .2020  р. вкл. - повернення 75% Внеску
- скасування до 01.07.2020  р. вкл. - повернення 50% Внеску
- скасування до 08.07 .2020  р. вкл. - повернення 25% Внеску
- скасування після 08.07.2020  р. вкл. - Внесок не повертається
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ПРИВИДИ ЧОРНОБИЛЯ: ЧАЕС, ПРИП'ЯТЬ, "ДУГА-1" 18 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ПРИВИДИ ЧОРНОБИЛЯ: ЧАЕС, ПРИП'ЯТЬ, "ДУГА-1" 11 СЕРПНЯ 2019 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ПРИВИДИ ЧОРНОБИЛЯ: ЧАЕС, ПРИП'ЯТЬ, "ДУГА-1" 25 ТРАВНЯ 2019 РОКУ


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13