08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 2-й.

 ›   ›  08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 2-й.

Цілий день в Одесі!

Оскільки більшість учасників цієї березневої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA вже неодноразово тут бували, для пішохідної екскурсії містом, замість традиційної обзорки, ми обрали незвичайний формат архітектурної прогулянки. Влаштував її нам знавець одеської архітектури Дмитро Шаматажі, краєзнавець проекту "Архітектура Одеси". Завдяки йому безліч цікавих та занедбаних будівель розкрили нам свої архітектурні таємниці, старі під'їзди показали свої різблені двері, чавунні сходи та залишки розписів, стали доступними усі секретні дворики з білизною на мотузках і хазяйнуватими котами. І це лише кілька кварталів між центром і Молдаванкою!

Одеський музей західного та східного мистецтва вразив інтер'єрами, наявними шедеврами Гальса та Рубенса, а також відсутнім Караваджо.

Після чергового дегустаційного обіду з рапанами настав час кон'ячної дегустації.

Під аромат та смак кон'яків з витримкою від 9 до 37 років "Музей коньячної справи Шустова" представив нам свою прекрасно організовану експозицію про історію та технологію виробництва благородного напою.

Натхненні, після цього ми сміливо спустилися у надра підземної Одеси - до легендарних катакомб. Музей "Таємниці підземної Одеси" - це спуск у підземелля через непримітний гараж на Молдаванці, за яким починаютья кілометри й кілометри галерей - починаючи від облаштованих бомбосховищ та закінчуючи дикими лабіринтами з химерними підземними озерами. Враження просто незабутні!

Ними було приємно поділитися за вечерею в одному з кращих одеських ресторанів бессарабської кухні "Бодега 2Kарли" з фермерськими сирами, смачними плациндами та рідкісними бессарабськими винами.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13