08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 1-й.

 ›   ›  08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 1-й.

Із задоволенням починаємо згадувати нашу архітектурно-гастро-винну подорож до березневої Одеси!

Цьогорічне 8 березня стало для Клубу мандрівників НавколоUA справді Жіночим днем, якщо подивитися на склад нашої веселої компанії.

На Приморський бульвар ми прибули у прекрасному настрої, незавжаючи на тривалу дорогу - правильно налаштувалися допомогли гарні суто одеські документальні та художні фільми.

Їхнє гастрономічне вітлення у форшмаках та ікорках знайшли у кафе "Маман".

І одразу після колоритного обіду потрапили до головного архітектурно-історичного шедевру міста. Одеський театр опери та балету / Odessa Opera and Ballet Theatre вражає не лише зовнішністю та інтер'єрами, а й історією та технічною досконалістю - від люстри до системи вентиляції.

Розпочате ще по дорозі знайомство з одеським кіномистецтвом продовжили екскурсією по той бік екрану. Навіть дивно, для скількох знайомих та улюблених з дитинства фільмів місцем народження є Одесская киностудия. Та ще більшим відкриттям стали чисельні секрети кіновиробництва, у які посвятив нас одеський краєзнавець та прекрасний гід Леонід Танатаров, що талановито перевтілився у справжнього кіношника.

Ігристу атмосферу свята для нас підтримав завод Французский Бульвар, спокусивши не лише своїми шампанськими, а й тихими винами від ТМ "Вина Гулієвих".

Було що взяти з собою на святкову вечерю, яку влаштував нам Kotelok - Бар Мидий - стіл просто не вміщав усіх цих морських одеських спеціалітетів - від тюльки до мідій в різних видах! 

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13