Подорожі Клубу мандрівників НавколоUA під час карантину

 ›   ›  Подорожі Клубу мандрівників НавколоUA під час карантину

17 березня 2020 року

Друзі, від сьогодні і попередньо до 22 травня ми працюємо з дотриманням режиму карантину, але у звичному графіку.

Це означає, що екскурсії, які були заплановані на 28-е березня (На первоцвіти до заплави Десни в Міжріччі), 4 квітня (Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1") та 11 квітня ("Мистецькі садиби Чернігівщини") ми переносимо на більш сприятливий для цього час. Нові дати цих поїздок будуть оголошені після 27-го квітня. У разі, якщо нові дати Вас з якихось причин не влаштують, ми запропонуємо Вам або приєднатися до іншого маршруту, або повернути кошти на ваш рахунок.

Ми щиро сподіваємося на Ваше розуміння і взаємодію у вирішенні цих питань. Весь цей час ми присвятимо розробці нових цікавих маршрутів, які радо запропонуємо Вам одразу після виходу із карантинного режиму. І із задоволенням вирушимо з вами в мандри, як тільки це стане можливо! Маємо надію, що це відбудеться вже зовсім скоро!

В будь-якому разі, протягом всього періоду карантину ми доступні для спілкування і обговорення перенесених екскурсій або маршрутів, які анонсовані на період після 6 квітня. Пишіть нам на е-мейл, Месенджер, Вайбер або дзвоніть.

Ми бажаємо всім нам міцного здоров'я і витримки у цей непростий для всіх нас час! І вже скоро плануємо побачитися з кожним із вас на одному із наших маршрутів!

Період карантину


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13