Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак

 ›   ›   ›  Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак

Озеро Бучак"Українським Голлівудом" іноді називають дніпровські кручі вздовж правого берега Канівського водосховища завдяки неймовірним краєвидам, на фоні яких було знято безліч видатних кінострічок, від "Української рапсодії" Сергія Параджанова та "Іванового Дитинства" Андрія Тарковського до "Поводира" Олеся Саніна. І раніше вони зачаровували наших пращурів у трипільські, слов'янські, давньоруські та козацькі часи. Цього разу ці видовищні "місця сили" на лоні природи стануть метою післякарантинної подорожі Клубу мандрівників НавколоUA, яка припаде саме на розпал цвітіння акацій в Бучаку.Трахтемирів. Фото: Ніна Ліщук, Дмитро Гілітуха (studway.com.ua)

 Увага! У зв'язку з карантинними обмеженнями в Україні ця подорож відбудеться виключно власними автівками учасників з суворим дотриманням усіх карантинних заходів. Тим, хто не має власного транспорту, рекомендуємо домовлятися з автомобілізованими одноклубниками самостійно або сповістити організаторів про своє бажання приєднатися до екскурсії у якості пасажира. На екскурсійній частині маршруту автівки рухатимуться колоною. Для прослуховування екскурсій та оперативного зв'язку "на марші" кожен екіпаж отримає рацію. За потреби організатори забезпечать усіх учасників індивідуальними засобами захисту та дезінфекції.

Збір учасників почнеться о 9:30 на АЗС Flash Plus в с. Пії за Ржищевом (орієнтовно 1,5 год. їзди від центру Києва: 90 км по трасі Р-19 через Трипілля – Ржищів; 105 км по трасі Н-01 через Обухів – Кагарлик). За потреби тут можна буде дозаправитися, скористатися туалетом і замовити каву на винос.

ТрахтемирівСтарт колони заплановано на 10:00.

Маршрут: Київ – Пії – Трахтемирів – Бучак – Київ (+/- 300 км)

Протягом дня нас гостинно прийматиме Державний історико-культурний заповідник "Трахтемирів". У супроводі гіда ми відвідаємо заповідний півострів на Дніпрі, де стояв колись Трахтемирівський Зарубський монастир – давній духовний центр козацтва. Побачимо тут дивне дерево-тризуб, пам'ятник гетьману Петру Сагайдачному і старовинні козацькі могили. Прогуляємося екологічною стежиною до найвищої точки півострова, яка вважається "місцем сили". Завітаємо у гості до місцевої знаменитості – відлюдника на прізвисько Скіф, котрий залюбки "годує" туристів байками та оповідками.

А у другій частині подорожі відвідаємо маленьке та екзотичне село Бучак, що примостилося кількома хатками до терас стрімкої дніпровської кручі. Саме тут розташоване мальовниче і дуже чисте Блакитне озеро, яке дуже нагадує гірські озера Карпат. Та й сама місцевість з горами та ущелинами у заростях квіточої акації виглядає дуже по-карпатські. Також відвідаємо гору Лисуху та розкопки археологів, побачимо старовинний млин, ковтнемо смачної води з Роженої криниці. Блакитне озеро, БучакБуде трохи вільного часу, аби поспілкуватися та просто насолодитися природою Наддніпрянщини.

На середині маршруту передбачена зупинка на пікнік – буде можливість перекусити бутербродами, які рекомендуємо брати з собою (відвідування закладів громадського харчування не планується). Усім бажаючим організатори запропонують гарячий трав'яний чай в індивідуальний або одноразовий посуд.

УЧАСТЬ В ЕКСКУРСІЇ МОЖЛИВА ЗА УМОВИ ОБОВ'ЯЗКОВОГО ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ, А САМЕ:
- відсутність будь-яких ознак ГРЗ;
- температура в межах 36,6-37,2°C;
- обов'язкова наявність і використання засобів індивідуального захисту: маски, рукавички, дезінфектори для рук;
- регулярна дезинфекція рук;
- дотримання соціальної дистанції на пішохідних маршрутах не менше 1,5-2 м.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
Трахтемирів. Фото: Йоган Канюк- організація та супровід колони автівок учасників на екскурсійній частині маршруту
- персональна радіостанція (вокі-токі) для кожного екіпажу
- засоби індивідуального захисту та дезінфекції (за додаткової потреби)
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка (друковані та/або відеоматеріали)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі:
для дорослих – 550 грн;
для дітей до 14 років - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).

Заявки на участь в екскурсії "Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак" та стартові внески приймаємо до 03.06.2020 р.

АвтомандриВзяти участь у подорожі можна лише на власному авто або у складі інших екіпажів. Екіпажі авто формуються самими учасниками. Для оформлення заявки на участь в екскурсії "Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак" заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки. Під час реєстрації необхідно вказати кількість учасників, наявність/відсутність власного транспорту, марку автівки та кількість вільних місць, на які автовласник та його екіпаж готові запросити інших учасників.

За бажання екіпажу, організатори допоможуть йому підшукати супутників з числа одноклубників, що не мають власного транспорту.

Транспотрні витрати не входять у вартість і визначаються учасниками самостійно виходячі з розрахункового пробігу, вартості пального і типу їхнього авто. Про форму фінансової участі у витратах на пальне учасники домовляються між собою індивідуально.

ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "ГОЛЛІВУД НАД ДНІПРОМ: ТРАХТЕМИРІВ ТА ОЗЕРО БУЧАК", 6 ЧЕРВНЯ (СУБОТА):

08:00 – Виїзд з Києва в індивідуальному порядку (напрямок Обухова, траса Р-19 Трипілля – Ржищів – Пії)Трахтемирів. Фото: Ніна Ліщук, Дмитро Гілітуха (studway.com.ua)

09:30 – Зустріч учасників на АЗС Flash Plus в с. Пії

10:00 – Старт, переїзд до Трахтемирова

10:30 – Державний історико-культурний заповідник "Трахтемирів": дерево-тризуб, козацькі могили, садиба Скіфа, прогулянка екостежкою

13:30 – Обід-пікнік з гарячим трав'яним чаєм від організаторів

14:30 – Переїзд в Бучак

15:00 – Бучак: Блакитне озеро, гора Лисуха, Рожена криниця, старий млин

19:00 – Виїзд з Бучака, повернення до Києва в індивідуальному порядкуТрахтемирів

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ І ПРИГОДИ! 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ГОЛЛІВУД НАД ДНІПРОМ: КАНІВ ТА ОЗЕРО БУЧАК" 30 КВІТНЯ 2019 РОКУ


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13