Свято Івана Купала на Чернігівщині

 ›   ›   ›  Свято Івана Купала на Чернігівщині

Свято Івана КупалаСтародавні язичницькі народні традиції досі живі на Поліссі і саме там ми пропонуємо вам відзначити свято Івана Купала під час літнього клубного виїзду з Doroga.UA по півночі Чернігівщини. У програмі виїзду - родове гніздо Розумовських і прекрасний собор Різдва Богородиці архітектурної школи Растреллі, мальовниче селище поетів і художників Седнів, де нас чекає невелика водна прогулянка на плоту, а також приголомшливо цікава екскурсія по Чернігову у виконанні закоханої в рідне місто Лесі Федоренко, організатора джазових фестивалів та "Зелених сцен" в Чернігові. І, звичайно, купальські гуляння на Блакитних озерах з багаттям і народними обрядами.

Технічне обмеження за кількістю учасників - 8 екіпажів. Обмеження пов'язане з кількістю рацій в наявності. Виїзд відбудеться при кількості учасників не менше 10 (не рахуючи організаторів).

Дати поїздки: 04-05.07.2015

Маршрут: Київ - Іванівка - Седнів - Олешня - Чернігів - Козелець - Київ

Передбачуваний пробіг: 500 км

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.

Ночівля в турі "Свято Івана Купала на Чернігівщіні"

Ночівля передбачається в готелі "Дружба" в 25 км від Блакитних озер, звідки буде організовано трансфер на купальські гуляння і назад:

- двомісний стандарт: ___ грн.

- двокімнатний люкс: ___ грн.

Бюджет туру "Свято Івана Купала на Чернігівщіні"

Свято Івана Купала

Базова вартість участі на одного дорослого без проживання - ____ грн.

Вартість участі дитини від 7 до 16 років - ___ грн.

Діти до 7 дет беруть участь безкоштовно (без харчування).

У вартість входить харчування (сніданок, два обіди і вечеря, алкоголь), повне екскурсійне обслуговування, квитки в музеї, річкова прогулянка. У разі якщо екіпаж або окремий учасник зніметься зі старту, стартовий внесок може бути повернуто не в повному обсязі.

Стартовий внесок - сума базової вартості участі всіх членів екіпажу плюс вартість проживання в номері обраної категорії.

Заради економії транспортних витрат рекомендуємо учасникам кооперуватися між собою. Також для "безкінних" та бажаючих заощадити можемо замовлений мікроавтобус.

Реєстрація на тур "Свято Івана Купала на Чернігівщіні"

Для того щоб взяти участь в клубному виїзді, необхідно зареєструватися, заповнивши форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки і вказавши персональні дані екіпажу: модель автомобіля або побажання по транспорту, імена учасників, контактний телефон, а також вказати бажаний тип готельного номера.

Стартові внески можна здавати протягом тижня з 22 по 26 червня ввечері на Оболоні попередньо зателефонувавши (050 330 22 23, Андрій). У п'ятницю, 26 червня, з 18:30 до 21:00 будемо чекати всіх бажаючих в кафе "МамаМія» (вул. Мате Залки, 5). Гроші також можуть бути перераховані на картку "Приватбанку" (реквізити надсилаються під запит).

Зареєструвався екіпаж, що не зробив стартовий внесок в обумовлені терміни, знімається зі старту.

Старт туру "Свято Івана Купала на Чернігівщіні"

Збір учасників розпочнеться о 10:30 в суботу, 4 липня, біля ресторану "Петрова Слобода" в с. Іванівка на в'їзді до Чернігова з боку Києва. Від центру Києва - 130 км, менше двох годин неспішної їзди.

Опція! Всім бажаючим пропонуємо виїхати в п'ятницю ввечері, щоб потрапити на відкриття Міжнародного фестивалю авторської пісні на Блакитних озерах. Повідомте про це заздалегідь, щоб ваші номери були заброньовані для вас на додаткову ніч (додатковий вечерю і сніданок - в індивідуальному порядку).

Рух в колоні по маршруту туру "Свято Івана Купала на Чернігівщіні"

У колоні рухаємося з включеним ближнім світлом фар. Більш тихохідні стають ближче до голови колони. Швидкість руху - 90-100 км/год на трасі, 70-80 км/год в населених пунктах (правда, тим, хто в хвості, доведеться іноді їхати швидше - колона має властивість розтягуватися, і потім заднім доводиться наздоганяти інших).

У колоні будуть клубні рації Motorola в користуванні тих, хто вже зробив (або ще зробить) «раціональний» внесок у розмірі 100 грн. У кого є власні рації, беріть з собою (правда, не всі рації сумісні один з одним).

Переконливо просимо всі екіпажі заправитися до повного бака на під'їзді до стартової точки (наприклад, на WOG у с. Червоне на під'їзді до Чернігова), оскільки зупинки на дозаправку не передбачені.

Маршрут і графік руху туру "Свято Івана Купала на Чернігівщіні"*:

День 1 (Сб., 04.07.2015):

08:30 - Виїзд з Києва (в індивідуальному порядку).
10:30 - Зустріч учасників (ресторан "Петрова Слобода", Іванівка).
11:00 - Старт.
11:45 - Седнів: садиба Лизогубів, водна прогулянка на плоту.
Свято Івана Купала
14:00 - Седнів: обід на Кінному дворі.
15:00 - Седнів: урок верхової їзди (за дод. оплату).
17:00 - Ріпки: поселення в готелі "Дружба", трансфер на озеро.
18:00 - Олеша: коротка екскурсійна програма.
19:30 - Олеша: вечеря, купальські гуляння.
24:00 - Трансфер в Ріпки.

День 2 (НД, 05.07.2015):

09:00 - Ріпки: сніданок в кафе готелю.
10:00 - Старт.
10:30 - Чернігів: екскурсія по місту.
14:00 - Чернігів: обід.
15:00 - Чернігів: продовження екскурсії.
17:00 - Козелець: Собор Різдва Богородиці.
18:00 - Виїзд до Києва (в індивідуальному порядку).

* - У програмі можливі зміни.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ФОТОЗВІТ ПРО ПОДОРОЖ "СВЯТО ІВАНА КУПАЛА НА ЧЕРНІГІВЩИНІ" 4-5 ЛИПНЯ 2015 РОКУ


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13