Олені "Залісся" та тури "Беремицького"

 ›   ›   ›  Олені "Залісся" та тури "Беремицького"

Екскурсія до резиденції Залісся та БеремицькеСніжна зима - найкраща пора для спостереження та фотосафарі за дикими тваринами прямо в природі, коли фотографам не заважає зелень, а звірі самі виходять з лісу до годівниць. Саме о такій порі Клуб мандрівників "НавколоUA" пропонує відвідати два заповідні об'єкти неподалік від Києва, де дика природа поєднується з цивілізованими умовами та якісним сервісом.

Найбільше сюрпризів готує нам парк природи "Беремицьке", що поблизу Остра на Козелеччині. Цей приватний заповідник має на меті відтворення первозданної природи Чернігівського Полісся, яка була в цих краях до утворення Київської Русі. Цього року в парку нарешті оселилися нащадки прадавніх турів, від яких походить українська сіра худоба, тобто знамениті чумацькі воли. Віднедавна їх можна побачити у напіввільних умовах разом із польскими кониками (тарпанами) та дикими муфлонами під час прогулянки екостежками заповідної частини парку. Екскурсія до резиденції Залісся та в БеремицькеТакож відвідаємо Музей диких котів, познайомимося з різними породами коней у стайнях, здійснемо віртуальну подорож парком та піднімемося на оглядову вежу, щоб помилуватися звідти вражаючими краєвидами.

Повноцінний обід буде організовано на території "Беремицького" або в затишному кафе в райцентрі Остер, де, за бажання учасників, також можна буде здійснити коротку зупинку біля місцевої пам'ятки XI століття - Юр'євої Божниці.

Повертаючись до Києва, зробимо зупинку на території Державної резиденції "Залісся" - об'єкту, який був закритий для відвідування до 2014 року. З кінця 1950-х років тут розташовувалося улюблене мисливське господарство партійних керівників УРСР, а згодом і деяких керманичів незалежної України. В нас буде можливіть побачити мисливський будиночок, Велике та Мале озеро, конюшню з породистими кіньми, а також, якщо пощастить, зустріти і деяких диких тварин у природі - оленя п’ятнистого та лань європейську.Екскурсія до резиденції Залісся та в Беремицьке

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- переїзд по маршруту на комфортабельному мікроавтобусі
- обід
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- інформаційна підтримка (друковані та відеоматеріали, тарифи, контакти)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі:
для дорослих - ___ грн;
для дітей до 14 років - ___ грн;
для дітей до 6 років без надання місця в автобусі - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).

Екскурсія до резиденції Залісся та в БеремицькеЗаявки на участь в екскурсії "Олені "Залісся" та тури "Беремицького" та стартові внески приймаємо до __.__.20__ р.

УВАГА! При реєстрації до __.__.20__ р. учасникам оформлюються дозвільні документи в Управлінні державної охорони на оглядову зупинку на території безпосередньо резиденції Президента у "Заліссі" (30 хвилин). При реєстрації після __.__.20__ р. - учасник матиме 30 хвилин вільного часу на території Національного парку "Залісся".

Для оформлення заявки заповніть, будь ласка, форму "ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОЇЗДКИ" внизу сторінки.

ПРОГРАМА ТУРУ "ОЛЕНІ "ЗАЛІССЯ" ТА ТУРИ "БЕРЕМИЦЬКОГО", "__" _______ (СУБОТА):

07:45 - Подача автобуса (ст. м. "Лісова")
Екскурсія до резиденції Залісся та в Беремицьке08:00 - Виїзд з Києва
09:15 - Парк "Беремицьке": екскурсія екостежкою, підйом на оглядову вежу, екскурсія в Музей диких котів, відвідини стайні та Mini-Zoo
12:30 - Обід
14:00 - Резиденція "Залісся": відвідування музею природи, екскурсія з оглядом режимних об’єктів, спостереження за тваринами на території Національного парку "Залісся"
17:30 - Прибуття до Києва (ст. м. "Лісова")

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
Екскурсія до резиденції Залісся та в Беремицьке- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ ТА ПРИГОДИ!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "ОЛЕНІ "ЗАЛІССЯ" ТА ТУРИ "БЕРЕМИЦЬКОГО" 1 ЛЮТОГО 2020 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 6 КВІТНЯ 2019 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 10 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ

ФОТОЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ "НА ПЕРШОЦВІТИ ДО МІЖРІЧЧЯ: БЕРЕМИЦЬКЕ, ОСТЕР, ОТРОХИ" 24 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13